спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF6010 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 294 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 44,2 mm |
| центриращ диаметър | 64,15 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| мярка на резбата | 16,2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17706
64.18 €
-20%
51.34 €
|
|
ATE 24012202471
|
|
BENDIX 562444B
|
|
BLUE PRINT ADG043148
64.43 €
-20%
51.54 €
|
|
BORG & BECK BBD4617
|
|
BOSCH 0986479438
|
|
Brake ENGINEERING DI956436
|
|
BREMBO 09A04730
|
|
BREMBO 09A04731
|
|
CAR 1421222
|
|
CAR HPD1222
|
|
DELPHI BG4184
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
FERODO DDF1711
66.89 €
-20%
53.51 €
|
|
FERODO DDF17111
|
|
FIRST LINE FBD1690
|
|
FTE BS7251
|
|
GIRLING 6060101
|
|
HELLA 8DD355115871
|
|
JURID 562444J
112.41 €
-20%
89.93 €
|
|
METELLI 231042C
|
|
MEYLE 3155210007PD
|
|
MINTEX MDC2083
|
|
PAGID 54835PRO
|
|
PILENGA V469
|
|
REMSA 6133410
|
|
SWAG 11936698
|
|
TEXTAR 92183503
58.45 €
-20%
46.76 €
|
|
TEXTAR 92183505
|
|
TRISCAN 812011185
|
|
TRISCAN 812011185C
|
|
TRUSTING DF1368
|
|
VALEO 197160
|
|
ZIMMERMANN 150344520
|
|
ZIMMERMANN 150344552
|
|
BMW 34116774986
|
|
MINI 34116774986
|
|
MINI 34116858652
|
| Mini MINI Roadster (R59) | 200 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 200 коня | бензин |
| Mini MINI Roadster (R59) | 163 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 163 коня | бензин |
| Mini MINI купе (R58) | 200 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 200 коня | бензин |
| Mini MINI купе (R58) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 200 коня | бензин |
| Mini MINI Roadster (R59) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI Roadster (R59) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI (R50, R53) | 90 коня | бензин |
| Mini MINI купе (R58) | 163 коня | бензин |
| Mini MINI Roadster (R59) | 115 коня | бензин |
| Mini MINI (R50, R53) | 210 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R52) | 90 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R52) | 116 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R52) | 170 коня | бензин |
| Mini MINI (R50, R53) | 170 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R52) | 210 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 174 коня | бензин |
| Mini MINI (R50, R53) | 75 коня | бензин |
| Mini MINI (R50, R53) | 218 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 174 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 211 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 218 коня | бензин |
