спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 18152047112 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| тегло | 11,88 kg |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 11,84 kg |
| диаметър | 345 mm |
| височина | 46,8 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17633
|
|
ATE 24013001191
|
|
BORG & BECK BBD5806S
|
|
DELPHI BG9003
120.47 €
-20%
96.38 €
|
|
EUROBRAKE 58152047112
|
|
FERODO DDF1661
81.59 €
-20%
65.27 €
|
|
FIRST LINE FBD1699
|
|
HELLA PAGID 8DD355112371
|
|
LEMFÖRDER 3086201
|
|
MINTEX MDC2256
|
|
PAGID 54439
|
|
PILENGA V227
|
|
QUINTON HAZELL BDC5705
|
|
sbs 18152047112
67.33 €
-0%
67.33 €
|
|
TEXTAR 92143903
|
|
TRISCAN 8120291015c
|
|
TRUSTING DF993
|
|
TRW DF4757S
96.63 €
-20%
77.31 €
|
|
AUDI 8E0615301K
|
|
VAG 8E0615301T
|
| Audi A4 (8E2, B6) | 344 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8E5, B6) | 344 коня | бензин |
| Audi A4 кабриолет (8H7, B6, 8HE, B7) | 344 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 220 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 220 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 344 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 344 коня | бензин |
