спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG9783 |
| диаметър | 336 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 27 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 51,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 30657301
|
|
VOLVO 306573013
|
|
VOLVO 306573015
|
|
VOLVO 31262489
|
|
VOLVO 3O6573O1
|
|
VOLVO 3O6573O13
|
|
VOLVO 3O6573O15
|
|
A.B.S. 17408
|
|
A.B.S. 174O8
|
|
APEC braking DSK2424
|
|
ATE 2401300116102
|
|
ATE 24O13OO1161O2
|
|
ATE 24013001161
|
|
ATE 24O13OO1161
|
|
ATE 430116
|
|
ATE 43O116
|
|
BENDIX 562217B
|
|
BOSCH 0986479202
|
|
BOSCH O9864792O2
|
|
Brake ENGINEERING DI956304
|
|
Brake ENGINEERING DI9563O4
|
|
BREMBO 09984810
|
|
BREMBO 09984811
|
|
BREMBO O9984811
|
|
BREMBO O998481O
|
|
FERODO DDF1371
68.45 €
-20%
54.76 €
|
|
FTE BS5356
|
|
GIRLING 6043405
|
|
GIRLING 6O434O5
|
|
HP (ZEBRA) 58225
|
|
JURATEK VOL123
|
|
KAGER 371091
|
|
KAGER 371O91
|
|
MEYLE 5155215025
|
|
MEYLE 5155215O25
|
|
MINTEX MDC1613
|
|
MOTAQUIP VBD1085
|
|
MOTAQUIP VBD1O85
|
|
NATIONAL NBD1236
|
|
NK 204853
|
|
NK 2O4853
|
|
PAGID 54267
|
|
PILENGA V268
|
|
QUINTON HAZELL BDC5356
|
|
ROADHOUSE 676810
|
|
ROADHOUSE 67681O
|
|
sbs 1815204853
74.47 €
-0%
74.47 €
|
|
sbs 18152O4853
|
|
TEXTAR 92126700
70.64 €
-20%
56.51 €
|
|
TEXTAR 921267OO
|
|
TEXTAR 982001267
|
|
TEXTAR 982OO1267
|
|
TRW DF4340S
85.9 €
-20%
68.72 €
|
|
TRW DF434OS
|
|
ZIMMERMANN 610370700
|
|
ZIMMERMANN 61O37O7OO
|
| Volvo XC90 I | 209 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 272 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 163 коня | дизел |
| Volvo XC90 I | 315 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 185 коня | дизел |
| Volvo XC90 I | 238 коня | бензин |
