спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92126700 |
| вид на спирачния диск | външно вентилиран |
| диаметър | 336 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 27 mm |
| височина | 51,3 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/10 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| тегло | 11,04 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 1267 0 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001267
|
|
TEXTAR 98200126701
|
|
VOLVO 30657301
|
|
VOLVO 306573013
|
|
VOLVO 306573015
|
|
VOLVO 31262489
|
|
APEC braking DSK2424
|
|
ATE 24013001161
|
|
ATE 430116
|
|
AUGROS 5290129P
|
|
BENDIX 562217B
|
|
BENDIX 562217BC
|
|
BOSCH 0986479202
|
|
BOSCH 986479202
|
|
BOSCH BD1070
|
|
Brake ENGINEERING DI956304
|
|
BREMBO 09984810
|
|
BREMBO 09984811
|
|
BREMBO 09984814
|
|
BREMBO 9984811
|
|
COMLINE ADC1919V
|
|
DELPHI BG3783
|
|
DELPHI BG9783
70.64 €
-20%
56.51 €
|
|
DELPHI BG9783C
75.16 €
-20%
60.13 €
|
|
FERODO DDF1371
68.45 €
-20%
54.76 €
|
|
FERODO DDF13711
|
|
FERODO DDF1371C1
|
|
FTE BS5356
|
|
HELLA PAGID 355110581
|
|
HELLA PAGID 355110591
|
|
HELLA PAGID 8DD355110581
|
|
HELLA PAGID 8DD355110591
|
|
JURID 562217J
67.8 €
-20%
54.24 €
|
|
JURID 562217JC
81.67 €
-20%
65.34 €
|
|
MGA D1598
|
|
MINTEX MDC1613
|
|
NATIONAL NBD1236
|
|
NK 204853
|
|
NK 2344853
|
|
NK 314853
|
|
NK 344853
|
|
OPTIMAL BS8126
|
|
PAGID 54267
|
|
PAGID 54267PRO
|
|
PILENGA V268
|
|
REMSA 676810
|
|
ROADHOUSE 676810
|
|
TEXTAR 92126703
111.16 €
-20%
88.93 €
|
|
TEXTAR 92126705
|
|
TRISCAN 812027135
|
|
TRW DF4340S
85.9 €
-20%
68.72 €
|
|
VALEO 197373
|
|
ZIMMERMANN 610370700
|
|
ZIMMERMANN 610370720
|
|
ZIMMERMANN 610370750
|
|
ZIMMERMANN 610370770
|
|
ZIMMERMANN 610370772
|
|
ZIMMERMANN 610370775
|
