спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204853 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 11,11 kg |
| диаметър | 336 mm |
| височина | 51,2 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 27 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 30657301
|
|
VOLVO 306573013
|
|
VOLVO 31262489
|
|
A.B.S. 17408
|
|
ATE 24013001161
|
|
BENDIX 562217
|
|
BORG & BECK BBD5761S
|
|
BOSCH 0986479202
|
|
BRECO BS8596
|
|
BREMBO 09984810
|
|
BREMBO 9984810
|
|
CAR 142053
|
|
DELPHI BG9783
70.64 €
-20%
56.51 €
|
|
EUROBRAKE 5815204853
|
|
FERODO DDF1371
68.45 €
-20%
54.76 €
|
|
FIRST LINE FBD1416
|
|
FTE BS5356
|
|
HELLA PAGID 8DD355110581
|
|
JURID 562217
|
|
JURID 562217J
67.8 €
-20%
54.24 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4340S
|
|
MGA 0
|
|
MINTEX MDC1613
|
|
PAGID 54267
|
|
PILENGA V268
|
|
QUINTON HAZELL BDC5356
|
|
sbs 1815204853
74.47 €
-0%
74.47 €
|
|
TEXTAR 92126700
70.64 €
-20%
56.51 €
|
|
TEXTAR 92126703
111.16 €
-20%
88.93 €
|
|
TRISCAN 812027135
|
|
TRUSTING DF551
|
|
TRW DF4340S
85.9 €
-20%
68.72 €
|
|
ZIMMERMANN 610370700
|
| Volvo XC90 I | 200 коня | дизел |
| Volvo XC90 I | 243 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 209 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 272 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 163 коня | дизел |
| Volvo XC90 I | 315 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 185 коня | дизел |
| Volvo XC90 I | 238 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 163 коня | дизел |
