спирачен диск DENCKERMANN
спирачен диск
| Производител | DENCKERMANN |
| Парт номер | B130254 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 325 mm |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| минимална дебелина | 23,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| височина | 52,7 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17025
75.74 €
-20%
60.59 €
|
|
ABE C3B026ABE
58.29 €
-20%
46.63 €
|
|
ACDelco AC2515D
|
|
AP 24817V
|
|
ATE 24012501381
|
|
BARUM BAR25138
|
|
BENDIX 562188B
|
|
BOSCH 0986478012
|
|
BRECO BV8443
|
|
BREMBO 09895211
|
|
CAR 142077
|
|
CIFAM 800518C
|
|
COMLINE ADC1732V
|
|
DELPHI BG3830
67.91 €
-20%
54.33 €
|
|
FARCOM 231205
|
|
FEBI BILSTEIN 18558
69.65 €
-20%
55.72 €
|
|
FERODO DDF1174
68.49 €
-20%
54.79 €
|
|
FREMAX BD6071
|
|
fri.tech. DF739
|
|
FTE BS5228
|
|
GIRLING 6041661
|
|
GRAF DF29518C
|
|
ICER 78BD6071
|
|
JP GROUP 8834101166071
|
|
JURID 562188J
106.2 €
-20%
84.96 €
|
|
KAGER 371104
|
|
KAWE 659810
|
|
LEMFÖRDER 2598901
|
|
LPR B2548V
58.45 €
-20%
46.76 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353610648240
|
|
MAPCO 15655
|
|
MAXGEAR 191033
|
|
METELLI 230518C
|
|
METZGER 24817V
|
|
MEYLE 3155213029
|
|
MINTEX MDC1403
|
|
NK 201543
|
|
OPEN PARTS BDR188120
|
|
OPTIMAL BS6210
|
|
PAGID 50318
|
|
PEX 140811
|
|
PILENGA V810
|
|
QH Benelux HP57968
|
|
QUINTON HAZELL BDC5228
|
|
ROADHOUSE 659810
|
|
SASIC 9004800J
|
|
sbs 1815201543
69.07 €
-0%
69.07 €
|
|
ST-TEMPLIN 010234101186
|
|
SWAG 20918558
|
|
TEXTAR 92106900
82.14 €
-20%
65.71 €
|
|
TOPRAN 500579
|
|
TRISCAN 812011139
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0834054
|
|
TRUSTING DF739
|
|
TRW DF4166
64.42 €
-20%
51.54 €
|
|
VAICO V2080047
|
|
VALEO 186731
95.67 €
-20%
76.53 €
|
|
VILLAR 6281389
|
|
WOKING D659810
|
|
ZIMMERMANN 150129420
|
|
BMW 34101166071
|
|
BMW 34116769305
|
| BMW 3 (E46) | 184 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 184 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 184 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 184 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 231 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 231 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 231 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 231 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 231 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 231 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 204 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 204 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 204 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 204 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 204 коня | дизел |
| BMW Z4 (E85) | 265 коня | бензин |
| BMW Z4 купе (E86) | 265 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 204 коня | дизел |
| BMW 3 купе (E46) | 231 коня | бензин |
