спирачен диск FEBI BILSTEIN
спирачен диск
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 10752 |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| дебелина | 77 mm |
| външен диаметър | 316 mm |
| кръг на дупките | 120 mm |
| материал | стоманена отливка |
| повърхност | омаслен |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 8,772 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16331
|
|
A.B.S. 16331OE
|
|
ABE C3B016ABE
57.78 €
-20%
46.22 €
|
|
AP 24498
|
|
APEC braking DSK2006
|
|
ATE 24012801051
|
|
BORG & BECK BBD5155
|
|
BOSCH 0986478622
|
|
BOSCH F026A01407
|
|
Brake ENGINEERING DI955490
|
|
BRECO BS8143
|
|
BREMBO 09587510
|
|
BREMSI DBA624V
|
|
CAR 142104
|
|
CAR HPD104
|
|
CIFAM 800399
|
|
DELPHI BG3039
123.73 €
-20%
98.99 €
|
|
DJ PARTS BD1158
|
|
E.T.F. 192093
|
|
EUROBRAKE 5815201534
|
|
FENOX TB217122
|
|
FERODO DDF624
69.65 €
-20%
55.72 €
|
|
FERODO DDF6241
|
|
FOMAR Friction FO2404
|
|
FREMAX BD2093
|
|
fri.tech. BD0543
|
|
FTE BS4561
|
|
FTE BS4561B
|
|
G.U.D GDB128105
|
|
GIRLING 6026871
|
|
HELLA 8DD355104131
|
|
HELLA 8DD355104141
|
|
HELLA PAGID 8DD355104131
|
|
HELLA PAGID 8DD355104141
|
|
ICER 78BD20932
|
|
JP GROUP 1463101300
|
|
JP GROUP 1463101309
|
|
JURID 561948J
118.63 €
-20%
94.9 €
|
|
JURID 561948JC
121.54 €
-20%
97.24 €
|
|
KAGER 371038
|
|
KAWE 650910
|
|
KRAFT AUTOMOTIVE 6042650
|
|
LEMFÖRDER 1317802
|
|
LPR B2411V
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353610633240
|
|
MAGNETI MARELLI 360406016200
|
|
MAPCO 15650
|
|
MASTER-SPORT 24012801051SETMS
|
|
MAXGEAR 191254
|
|
MAXTECH 8730330000
|
|
MAXTECH 8730336060
|
|
MAXTECH 8730336880
|
|
MAXTECH 8730336980
|
|
METELLI 230399
|
|
METZGER 6110383
|
|
MEYLE 3155213015
|
|
MEYLE 3155213015PD
|
|
MGA D1362
|
|
MINTEX MDC832
|
|
MOTAQUIP LVBD1008Z
|
|
NATIONAL NBD737
|
|
NECTO WN753
|
|
NK 201534
|
|
NK 311534
|
|
OPTIMAL BS5090
|
|
PAGID 50429
|
|
PATRON PBD2687
|
|
PILENGA V122
|
|
PROFIT 50100624
|
|
PROTECHNIC PRD2411
68.43 €
-0%
68.43 €
|
|
QH Benelux 57586
|
|
QH Talbros BDC4561
|
|
QUINTON HAZELL BDC4561
|
|
R BRAKE 78RBD22093
|
|
REMSA 650910
|
|
ROADHOUSE 650910
|
|
ROTINGER RT2739
|
|
ROTINGER RT2739T5
|
|
sbs 1815201534
53.32 €
-0%
53.32 €
|
|
sbs 1815311534
|
|
sbs 5815201534
|
|
STELLOX 60201534VSX
|
|
SWAG 20910752
|
|
TEXTAR 92071400
66.17 €
-20%
52.94 €
|
|
TEXTAR 92071403
84.33 €
-20%
67.46 €
|
|
TOPRAN 500568
|
|
TRISCAN 812011130
|
|
TRISCAN 812011130C
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0834041
|
|
TRUSTING DF543
51.81 €
-0%
51.81 €
|
|
TRW DF2687
81.3 €
-20%
65.04 €
|
|
VAICO V2080032
|
|
VALEO 197227
|
|
VAN HECK RS9011
|
|
VEMA 98201
|
|
VILLAR 6281451
|
|
WOKING D650910
|
|
ZIMMERMANN 150127920
|
|
ZIMMERMANN 150127952
|
|
BMW 34111162093
|
|
BMW 34116757752
|
| BMW 7 (E38) | 211 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 218 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 193 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 235 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 143 коня | дизел |
| BMW 7 (E38) | 184 коня | дизел |
| BMW 7 (E38) | 193 коня | дизел |
