спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF543 |
| тегло | 18,551 kg |
| диаметър | 316 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26,4 mm |
| кръг на дупките | 79 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 77,1 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16331
|
|
ABE C3B016ABE
57.78 €
-20%
46.22 €
|
|
ACDelco AC2404D
|
|
AP 24498
|
|
APEC braking DSK2006
|
|
ATE 24012801051
|
|
BENDIX 561948B
|
|
BOSCH 0986478622
|
|
BRADI 1063324
|
|
BRECO BS8143
|
|
BREMBO 09587510
|
|
CAR 142104
|
|
CAR HPD104
|
|
CIFAM 800399
|
|
DELPHI BG3039
123.73 €
-20%
98.99 €
|
|
E.T.F. 192093
|
|
FEBI BILSTEIN 10752
63.06 €
-20%
50.45 €
|
|
FERODO DDF624
69.65 €
-20%
55.72 €
|
|
FERODO DRF624
|
|
FREMAX BD2093
|
|
FTE BS4561
|
|
GIRLING 6026871
|
|
GRAF DF29399
|
|
GRAF DF29399L
|
|
HERZOG GERMANY 201319
|
|
HP (ZEBRA) 57586
|
|
INTERBRAKE BW411V
|
|
JP GROUP 8834116757752
|
|
JURID 561948J
118.63 €
-20%
94.9 €
|
|
KAGER 371038
|
|
KAWE 650910
|
|
KWP 1029399L
|
|
KWP 129399
|
|
LEMFÖRDER 13178
|
|
LEMFÖRDER 1317802
|
|
LPR B2411V
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353610633240
|
|
MALÒ D201534
|
|
MAPCO 15650
|
|
METELLI 230399
|
|
MEYLE 3155213015
|
|
MINTEX MDC832
|
|
NECTO WN753
|
|
NK 201534
|
|
NK 311534
|
|
OPTIMAL BS5090
|
|
PAGID 50429
|
|
PEX 140105
|
|
PILENGA V122
|
|
QUINTON HAZELL BDC4561
|
|
REMSA 609520
|
|
REMSA 650910
|
|
REMSA BDM609520
|
|
ROADHOUSE 609520
|
|
ROADHOUSE 650910
|
|
ROULUNDS RUBBER D2404
|
|
SASIC 9004511J
|
|
sbs 131345
|
|
sbs 1815201534
53.32 €
-0%
53.32 €
|
|
ST-TEMPLIN 010234101209
|
|
SWAG 20910752
|
|
TEXTAR 92071400
66.17 €
-20%
52.94 €
|
|
TOPRAN 500568
|
|
TRISCAN 812011130
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0834041
|
|
TRW DF2687
81.3 €
-20%
65.04 €
|
|
VALEO 186630
|
|
WOKING D650910
|
|
ZIMMERMANN 150127900
|
|
BMW 34111162093
|
|
BMW 34116757752
|
| BMW 7 (E38) | 211 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 218 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 193 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 235 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 200 коня | дизел |
