спирачен диск FEBI BILSTEIN
спирачен диск
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 11453 |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| външен диаметър | 280 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 6,43 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 271590
|
|
VOLVO 31262091
|
|
A.B.S. 16222
|
|
A.B.S. 16222OE
|
|
AP 24355
|
|
APEC braking DSK625
|
|
ATE 24012601011
|
|
BORG & BECK BBD5037
|
|
Brake ENGINEERING DI955346
|
|
BRECO BS8054
|
|
BREMBO 09556810
|
|
BREMSI DBA604V
|
|
CIFAM 800373
|
|
DELPHI BG2720
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
DJ PARTS BD1831
|
|
EUROBRAKE 5815204829
|
|
FARCOM 230257
|
|
FERODO DDF604
66.12 €
-20%
52.9 €
|
|
FERODO DDF6041
|
|
FOMAR Friction FO2170
|
|
fri.tech. BD0903
|
|
FTE BS3915
|
|
GIRLING 6026211
|
|
HELLA 8DD355102901
|
|
HELLA PAGID 8DD355102901
|
|
JURID 561680J
|
|
JURID 561680JC
|
|
KAGER 370006
|
|
KAWE 630310
|
|
KRAFT AUTOMOTIVE 6046370
|
|
LEMFÖRDER 1910001
|
|
LPR V1281V
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353616024240
|
|
MAGNETI MARELLI 360406051300
|
|
MAPCO 15974
|
|
MAXTECH 8834250000
|
|
MAXTECH 8834256060
|
|
MAXTECH 8834256880
|
|
MAXTECH 8834256980
|
|
METELLI 230373
|
|
MINTEX MDC824
|
|
NECTO WN701
|
|
NiBK RN1287
|
|
NK 204829
|
|
NK 314829
|
|
OPEN PARTS BDR161320
|
|
OPTIMAL BS3030
|
|
OPTIMAL BS3030C
|
|
PAGID 54017
|
|
PROTECHNIC PRD2205
51.62 €
-0%
51.62 €
|
|
QH Benelux 57515
|
|
QH Talbros BDC3915
|
|
QUINTON HAZELL BDC3915
|
|
REMSA 630310
|
|
ROADHOUSE 630310
|
|
ROTINGER RT2832
|
|
ROTINGER RT2832T5
|
|
sbs 1815204829
48.6 €
-0%
48.6 €
|
|
sbs 1815314829
|
|
SWAG 55911453
|
|
TEXTAR 92058600
|
|
TRISCAN 812027116
|
|
TRUSTING DF903
42.02 €
-0%
42.02 €
|
|
TRW DF2621
53.69 €
-20%
42.95 €
|
|
VAN HECK RS8899
|
|
VEMA 98597
|
|
VILLAR 6281615
|
|
WOKING D630310
|
| Volvo 850 (LS) | 143 коня | бензин |
| Volvo 850 (LS) | 170 коня | бензин |
| Volvo 850 комби (LW) | 170 коня | бензин |
| Volvo 850 (LS) | 210 коня | бензин |
| Volvo 850 комби (LW) | 143 коня | бензин |
| Volvo 850 комби (LW) | 210 коня | бензин |
