спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF903 |
| тегло | 13,286 kg |
| диаметър | 279,8 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| кръг на дупките | 68 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 50,2 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 271590
|
|
VOLVO 2715902
|
|
VOLVO 351688
|
|
VOLVO 3516880
|
|
A.B.S. 16222
|
|
ACDelco AC2170D
|
|
AP 24355
|
|
APEC braking DSK625
|
|
ATE 24012601011
|
|
BENDIX 561680B
|
|
BOSCH 0986478602
|
|
BRADI 1602424
|
|
BRECO BS8054
|
|
BREMBO 09556810
|
|
CAR 142664
|
|
CAR HPD664
|
|
CIFAM 800373
|
|
DELPHI BG2720
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
E.T.F. 195902
|
|
FARCOM 230257
|
|
FEBI BILSTEIN 11453
50.46 €
-20%
40.37 €
|
|
FERODO DDF604
66.12 €
-20%
52.9 €
|
|
FERODO DRF604
|
|
FREMAX BD5902
|
|
FTE BS3915
|
|
GIRLING 6026211
|
|
GRAF DF29373
|
|
HP (ZEBRA) 57515
|
|
INTERBRAKE VV281V
|
|
JURID 561680J
|
|
KAGER 370006
|
|
KAWE 630310
|
|
KWP 1029373
|
|
KWP 129373
|
|
LEMFÖRDER 19100
|
|
LEMFÖRDER 1910001
|
|
LPR V1281V
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353616024240
|
|
MALÒ D204829
|
|
MAPCO 15974
|
|
METELLI 230373
|
|
MEYLE 5155215016
|
|
MINTEX MDC824
|
|
NECTO WN701
|
|
NK 204829
|
|
OPEN PARTS BDR161320
|
|
OPTIMAL BS3030
|
|
PAGID 54017
|
|
PEX 140662
|
|
PILENGA V163
|
|
QUINTON HAZELL BDC3915
|
|
REMSA 630310
|
|
REMSA BDM661320
|
|
ROADHOUSE 630310
|
|
ROULUNDS RUBBER D2170
|
|
sbs 1815204829
48.6 €
-0%
48.6 €
|
|
sbs 383805
|
|
ScanTech 20342
|
|
ST-TEMPLIN 010742107636
|
|
SWAG 55911453
|
|
TEXTAR 92058600
|
|
TRISCAN 812027116
|
|
TRW DF2621
53.69 €
-20%
42.95 €
|
|
WOKING D630310
|
|
ZIMMERMANN 610119400
|
| Volvo 850 (LS) | 143 коня | бензин |
| Volvo 850 (LS) | 140 коня | бензин |
| Volvo 850 (LS) | 170 коня | бензин |
| Volvo 850 комби (LW) | 170 коня | бензин |
| Volvo 850 комби (LW) | 140 коня | бензин |
