спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204829 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 6,46 kg |
| диаметър | 280 mm |
| височина | 50,2 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 271590
|
|
VOLVO 2715902
|
|
VOLVO 31262091
|
|
VOLVO 351688
|
|
VOLVO 3516880
|
|
A.B.S. 16222
|
|
ATE 24012601011
|
|
BENDIX 561680
|
|
BENDIX 561680B
|
|
BORG & BECK BBD5037
|
|
BOSCH 0986478602
|
|
BRADI 1602424
|
|
BRECO BS8054
|
|
BREMBO 09556810
|
|
CAR 142664
|
|
DELPHI BG2720
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
EUROBRAKE 5815204829
|
|
EURODEAL AUTOPARTS 713
|
|
FERODO DDF604
66.12 €
-20%
52.9 €
|
|
FIRST LINE FBD562
|
|
FTE BS3941
|
|
HELLA PAGID 8DD355102901
|
|
JURID 561680
|
|
JURID 561680J
|
|
LEMFÖRDER 1910001
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2621
|
|
METELLI 230373
|
|
MGA D1173
|
|
MINTEX MDC824
|
|
MOOG BMTC5631
|
|
MOTAQUIP VBD748
|
|
PAGID 54017
|
|
PEX VBD748
|
|
PILENGA V163
|
|
QUINTON HAZELL BDC3915
|
|
sbs 1815204829
48.6 €
-0%
48.6 €
|
|
SEBRO 7262
|
|
TEXTAR 92058600
|
|
TRISCAN 812027116
|
|
TRUSTING DF903
42.02 €
-0%
42.02 €
|
|
TRW DF2621
53.69 €
-20%
42.95 €
|
|
ZIMMERMANN 610119400
|
| Volvo 850 (LS) | 143 коня | бензин |
| Volvo 850 (LS) | 140 коня | бензин |
| Volvo 850 (LS) | 170 коня | бензин |
| Volvo 850 комби (LW) | 170 коня | бензин |
| Volvo 850 комби (LW) | 140 коня | бензин |
| Volvo 850 (LS) | 210 коня | бензин |
| Volvo 850 комби (LW) | 143 коня | бензин |
| Volvo 850 комби (LW) | 210 коня | бензин |
| Volvo 850 (LS) | 226 коня | бензин |
| Volvo 850 комби (LW) | 226 коня | бензин |
