спирачен диск FEBI BILSTEIN
спирачен диск
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 24727 |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| външен диаметър | 305 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 8,360 kg |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17152
64.87 €
-20%
51.9 €
|
|
A.B.S. 17152OE
|
|
ABE C3R028ABE
58.8 €
-20%
47.04 €
|
|
AP 24222
|
|
AP 24222V
|
|
APEC braking DSK2217
|
|
ATE 24012801341
|
|
BORG & BECK BBD4298
|
|
BOSCH 0986479109
|
|
Brake ENGINEERING DI956169
|
|
BRECO BS8406
|
|
BRECO BV8406
|
|
BREMBO 09780710
|
|
BREMBO 09780711
|
|
BREMSI DBB139V
|
|
BSF 11460V
|
|
CAR 142361
|
|
CIFAM 800678
|
|
COMLINE ADC1567V
|
|
DELPHI BG3685
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
DENCKERMANN B130375
|
|
DOYEN RDV285
|
|
E.T.F. 196673
|
|
EUROBRAKE 5815203942
|
|
FARCOM 230970
|
|
FENOX TB219193
|
|
FERODO DDF1139
66.43 €
-20%
53.15 €
|
|
FERODO DDF11391
|
|
FOMAR Friction FO2990
|
|
FREMAX BD6673
|
|
fri.tech. BD0813
|
|
FTE BS5277
|
|
GIRLING 6042301
|
|
HELLA 8DD355108461
|
|
HELLA PAGID 8DD355108461
|
|
ICER 78BD66732
|
|
JP GROUP 4363100709
|
|
JURID 562150J
|
|
JURID 562150JC
|
|
KAWE 669610
|
|
LPR R1012V
65.21 €
-20%
52.17 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353614045240
|
|
MAGNETI MARELLI 360406044400
|
|
MASTER-SPORT 24012801341SETMS
|
|
MAXTECH 8753660000
|
|
MAXTECH 8753666060
|
|
MAXTECH 8753666880
|
|
MAXTECH 8753666980
|
|
METELLI 230678
|
|
MEYLE 16155210011
|
|
MGA D1405
|
|
MINTEX MDC1532
|
|
MOTAQUIP LVBD1149
|
|
NATIONAL NBD1174
|
|
NECTO WN1158
|
|
NK 203942
|
|
NK 313942
|
|
OPEN PARTS BDA195720
|
|
OPEN PARTS BDR195720
|
|
OPTIMAL BS7956
|
|
PAGID 50372
|
|
PILENGA V780
|
|
PROTECHNIC PRD2640
62.45 €
-0%
62.45 €
|
|
QH Benelux 58004
|
|
QH Talbros BDC5277
|
|
QUINTON HAZELL BDC5277
|
|
R BRAKE 78RBD26673
|
|
REMSA 669610
|
|
ROADHOUSE 669610
|
|
ROTINGER RT20055
|
|
ROTINGER RT20055T5
|
|
SASIC 4004306J
97.47 €
-20%
77.98 €
|
|
sbs 1815203942
49.22 €
-0%
49.22 €
|
|
sbs 1815313942
|
|
SWAG 60924727
|
|
TEXTAR 92112300
|
|
TRISCAN 812025134
|
|
TRUSTING DF813
52.66 €
-0%
52.66 €
|
|
TRW DF4230
63.91 €
-20%
51.13 €
|
|
VAICO V4680010
|
|
VALEO 197240
|
|
VAN HECK RS9595
|
|
VEMA 98490
|
|
VILLAR 6281855
|
|
WOKING D669610
|
|
RENAULT 7701206673
|
|
RENAULT 7701206673SK
|
| Renault ESPACE III (JE0_) | 190 коня | бензин |
| Renault ESPACE III (JE0_) | 130 коня | дизел |
| Renault AVANTIME (DE0_) | 207 коня | бензин |
| Renault AVANTIME (DE0_) | 163 коня | бензин |
| Renault AVANTIME (DE0_) | 150 коня | дизел |
| Renault ESPACE III (JE0_) | 115 коня | дизел |
