спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF813 |
| тегло | 16,878 kg |
| диаметър | 305 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| кръг на дупките | 61 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 44 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17152
64.87 €
-20%
51.9 €
|
|
ABE C3R028ABE
58.8 €
-20%
47.04 €
|
|
AP 24222
|
|
APEC braking DSK2217
|
|
ATE 24012801341
|
|
ATE 428134
|
|
BENDIX 562150B
|
|
BOSCH 0986479109
|
|
BRECO BS8406
|
|
BREMBO 09780710
|
|
CAR 142361
|
|
CIFAM 800678
|
|
COMLINE ADC1567V
|
|
DELPHI BG3685
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
E.T.F. 196673
|
|
FEBI BILSTEIN 24727
50.02 €
-20%
40.02 €
|
|
FERODO DDF1139
66.43 €
-20%
53.15 €
|
|
FREMAX BD6673
|
|
FTE BS5277
|
|
GIRLING 6042301
|
|
HP (ZEBRA) 58004
|
|
INTERBRAKE RN611V
|
|
JURID 562150J
|
|
LPR R1012V
65.21 €
-20%
52.17 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353614045240
|
|
MALÒ D203942
|
|
METELLI 230678
|
|
METZGER 24222
|
|
MINTEX MDC1532
|
|
NECTO WN1158
|
|
NK 203942
|
|
OPEN PARTS BDA195720
|
|
OPEN PARTS BDR195720
|
|
OPTIMAL BS7956
|
|
PAGID 50372
|
|
PEX 140779
|
|
PILENGA V780
|
|
QUINTON HAZELL BDC5277
|
|
REMSA 669610
|
|
REMSA BDM695720
|
|
ROADHOUSE 669610
|
|
sbs 1815203942
49.22 €
-0%
49.22 €
|
|
SWAG 60924727
|
|
TEXTAR 92112300
|
|
TRISCAN 812025134
|
|
TRW DF4230
63.91 €
-20%
51.13 €
|
|
VALEO 186752
|
|
WOKING D669610
|
|
RENAULT 7701206673
|
|
RENAULT 8200020851
|
| Renault ESPACE III (JE0_) | 190 коня | бензин |
| Renault ESPACE III (JE0_) | 130 коня | дизел |
| Renault AVANTIME (DE0_) | 207 коня | бензин |
| Renault AVANTIME (DE0_) | 163 коня | бензин |
| Renault AVANTIME (DE0_) | 150 коня | дизел |
