спирачен диск FEBI BILSTEIN
спирачен диск
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 28441 |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| външен диаметър | 275,9 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| материал | стомана |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 24,4 mm |
| тегло | 6,18 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17134
72.42 €
-20%
57.93 €
|
|
A.B.S. 17134OE
|
|
ABE C35036ABE
51 €
-20%
40.8 €
|
|
AP 25257
|
|
AP 25257V
|
|
ASHIKA 6005527
|
|
ASHUKI C65313
|
|
ASHUKI C65315
|
|
ATE 24012601311
|
|
BORG & BECK BBD4552
|
|
BOSCH 0986479471
|
|
BOSCH 0986479R94
|
|
BOSCH 0986AB6166
|
|
BOSCH 0986BB4358
|
|
Brake ENGINEERING DI956771
|
|
BRECO BS8867
|
|
BRECO BV8867
|
|
BREMBO 09A14840
|
|
BREMBO 09A14841
|
|
BREMSI DBB845V
|
|
CAR 1421247
|
|
CIFAM 8001579
|
|
COMLINE ADC0364V
|
|
DELPHI BG4068
58.45 €
-20%
46.76 €
|
|
DENCKERMANN B130574
|
|
DJ PARTS BD1385
|
|
E.T.F. 192928
|
|
EUROBRAKE 5815203052
|
|
FENOX TB219266
|
|
FERODO DDF1845
205.54 €
-20%
164.43 €
|
|
FERODO DDF18451
|
|
FOMAR Friction FO2930
|
|
FREMAX BD6070
|
|
fri.tech. BD0989
|
|
FTE BS5377
|
|
GIRLING 6048091
|
|
HELLA 8DD355112951
|
|
HELLA PAGID 8DD355112951
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3305065
64.6 €
-20%
51.68 €
|
|
ICER 78BD60702
|
|
JAPANPARTS DI527
|
|
JAPKO 60527
|
|
JP GROUP 3963101509
|
|
JURATEK MIT121
|
|
JURID 562573JC
|
|
KAGER 370772
|
|
KAMOKA 1031015
|
|
KAVO PARTS BR5773
|
|
KAVO PARTS BR5773C
|
|
KAWE 689010
|
|
LPR M1005V
|
|
LPR M1005VR
|
|
MAGNETI MARELLI 360406126300
|
|
MAGNETI MARELLI 600000088930
|
|
MASTER-SPORT 24012601311SETMS
|
|
MAXGEAR 191269
|
|
MAXTECH 8550930000
|
|
MAXTECH 8550936060
|
|
MAXTECH 8550936880
|
|
MAXTECH 8550936980
|
|
MDR MFD2527
|
|
METELLI 231579
|
|
MEYLE 32155210023
|
|
MINTEX MDC2306
|
|
NATIONAL NBD1556
|
|
NiBK RN1237
|
|
NiBK RN1237DSET
|
|
NIPPARTS N3305071
37.51 €
-20%
30.01 €
|
|
NK 203052
44.91 €
-20%
35.93 €
|
|
NK 313052
|
|
NPS M330I50
|
|
OPTIMAL BS8600
|
|
PAGID 54487
|
|
PATRON PBD4809
|
|
PILENGA V635
|
|
PROTECHNIC PRD2590
|
|
QH Benelux W50391
|
|
R BRAKE 78RBD26070
|
|
REMSA 689010
|
|
ROADHOUSE 689010
|
|
ROTINGER RT2974
|
|
ROTINGER RT2974T5
|
|
sbs 1815203052
37.32 €
-0%
37.32 €
|
|
sbs 1815313052
|
|
sbs 5815203052
|
|
SCT Germany SD26131
|
|
ST-TEMPLIN 0311019810
|
|
ST-TEMPLIN 0311019815
|
|
STELLOX 60201073VSX
|
|
SWAG 80928441
|
|
TEXTAR 92148700
|
|
TEXTAR 92148703
|
|
TRISCAN 812042134
|
|
TRISCAN 812042134C
|
|
TRUSTING DF989
44.71 €
-0%
44.71 €
|
|
TRW DF4809
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
VALEO 197255
|
|
VALEO 297255
|
|
VAN HECK RS9794
|
|
WOKING D689010
|
|
ZIMMERMANN 380216820
|
|
ZIMMERMANN 380216852
|
|
MITSUBISHI MR510741
|
|
MITSUBISHI MR510742
|
|
MITSUBISHI MR527825
|
| Mitsubishi GALANT VI (EA_) | 133 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI (EA_) | 144 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI (EA_) | 160 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI комби (EA_) | 133 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI комби (EA_) | 144 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI комби (EA_) | 160 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER комби (CS_W) | 98 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER комби (CS_W) | 135 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT седан (DJ_, ED_, EF_) | 158 коня | бензин |
