спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4809 |
| повърхност | боядисан |
| мярка на резбата | 12,6 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 276 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 24,4 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 69 mm |
| височина | 45,5 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2142
|
|
ATE 24012601311
|
|
BENDIX 562573BC
|
|
BORG & BECK BBD4552
|
|
BOSCH 0986479471
|
|
BOSCH 0986479R94
|
|
BOSCH 0986AB6166
|
|
BOSCH 0986BB4358
|
|
Brake ENGINEERING DI956771
|
|
BREMBO 09A14840
|
|
CAR 1421247
|
|
DELPHI BG4068
58.45 €
-20%
46.76 €
|
|
FEBI BILSTEIN 28441
39.37 €
-20%
31.5 €
|
|
FERODO DDF1845
205.54 €
-20%
164.43 €
|
|
FERODO DDF18451
|
|
FIRST LINE FBD1613
|
|
FTE BS5377
|
|
GIRLING 6048091
|
|
HELLA 8DD355112951
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3305065
64.6 €
-20%
51.68 €
|
|
JURID 562573JC
|
|
MEYLE 32155210023
|
|
NK 203052
44.91 €
-20%
35.93 €
|
|
NK 313052
|
|
PAGID 54487
|
|
PILENGA V635
|
|
REMSA 689010
|
|
SWAG 80928441
|
|
TEXTAR 92148700
|
|
TEXTAR 92148703
|
|
TRISCAN 812042134
|
|
TRUSTING DF989
44.71 €
-0%
44.71 €
|
|
VALEO 197255
|
|
VALEO 297255
|
|
ZIMMERMANN 380216800
|
|
ZIMMERMANN 380216820
|
|
ZIMMERMANN 380216850
|
|
ZIMMERMANN 380216852
|
|
MITSUBISHI MR510741
|
|
MITSUBISHI MR510742
|
|
MITSUBISHI MR527825
|
| Mitsubishi GALANT VI (EA_) | 136 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI (EA_) | 163 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI комби (EA_) | 136 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI комби (EA_) | 163 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI (EA_) | 150 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI комби (EA_) | 150 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI (EA_) | 133 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI (EA_) | 144 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI (EA_) | 160 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI комби (EA_) | 133 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI комби (EA_) | 144 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI комби (EA_) | 160 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CS_A, CT0) | 82 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CS_A, CT0) | 98 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER комби (CS_W) | 98 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER комби (CS_W) | 135 коня | бензин |
