спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF989 |
| тегло | 12,486 kg |
| диаметър | 275,9 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 24,4 mm |
| кръг на дупките | 69 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 45,5 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ABE C35036ABE
51 €
-20%
40.8 €
|
|
ASHIKA 6005527
|
|
ATE 24012601311
|
|
BENDIX 562573BC
|
|
BLUE PRINT ADC44390
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
CAR 1421247
|
|
CIFAM 8001579
|
|
COMLINE ADC0364V
|
|
FEBI BILSTEIN 28441
39.37 €
-20%
31.5 €
|
|
FERODO DDF1845
205.54 €
-20%
164.43 €
|
|
FTE BS5377
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3305065
64.6 €
-20%
51.68 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3305066
|
|
HP (ZEBRA) W50391
|
|
INTERBRAKE MB731V
|
|
JAPANPARTS DI527
|
|
JURID 562573J
|
|
JURID 562573JC
|
|
KAGER 370733
|
|
LPR M1005V
|
|
LPR M1005VR
|
|
METELLI 231579
|
|
NK 203052
44.91 €
-20%
35.93 €
|
|
PAGID 54487
|
|
PILENGA V635
|
|
REMSA 689010
|
|
REMSA BDM715720
|
|
ROADHOUSE 689010
|
|
TEXTAR 92148700
|
|
TRW DF4809
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
ZIMMERMANN 380216800
|
|
MITSUBISHI MR510741
|
|
MITSUBISHI MR510742
|
|
MITSUBISHI MR527825
|
| Mitsubishi GALANT VI (EA_) | 133 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI (EA_) | 144 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI (EA_) | 160 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI комби (EA_) | 133 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI комби (EA_) | 144 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI комби (EA_) | 160 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CS_A, CT0) | 82 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CS_A, CT0) | 98 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER комби (CS_W) | 98 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER комби (CS_W) | 135 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CS_A, CT0) | 135 коня | бензин |
