спирачен диск PROTECHNIC
спирачен диск
| Производител | PROTECHNIC |
| Парт номер | PRD5241 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 259 mm |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| минимална дебелина | 7,5 mm |
| височина | 30,4 mm |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| брой на дупките | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17750
|
|
ATE 24010901561
|
|
BENDIX 562451B
|
|
BLUE PRINT ADT343218
24.52 €
-20%
19.61 €
|
|
BOSCH 0986479420
|
|
Brake ENGINEERING DI956410
|
|
BREMBO 08A53410
|
|
DELPHI BG4055
34.73 €
-20%
27.78 €
|
|
FEBI BILSTEIN 29982
26.05 €
-20%
20.84 €
|
|
JURID 562451J
|
|
LPR T2033P
|
|
MAPCO 25233
|
|
sbs 17750
|
|
sbs 1815204581
26.5 €
-0%
26.5 €
|
|
TEXTAR 92156300
|
|
TRW DF4832
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
VALEO 197113
|
|
TOYOTA 4243152080
|
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 69 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 90 коня | дизел |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 87 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 133 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 100 коня | бензин |
| Toyota IQ (KPJ1_, NGJ1_, KGJ1_, NUJ1_) | 68 коня | бензин |
| Toyota IQ (KPJ1_, NGJ1_, KGJ1_, NUJ1_) | 98 коня | бензин |
| Toyota IQ (KPJ1_, NGJ1_, KGJ1_, NUJ1_) | 90 коня | дизел |
