спирачен диск FEBI BILSTEIN
спирачен диск
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 30637 |
| дебелина на спирачния диск | 17 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| външен диаметър | 246 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| материал | стомана |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 16 mm |
| тегло | 4,07 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17794
47.44 €
-20%
37.95 €
|
|
ABE C36023ABE
27.38 €
-20%
21.9 €
|
|
APEC braking DSK2629
|
|
ASHIKA 6006618
|
|
ASHUKI D09750
|
|
ATE 24011701071
|
|
BORG & BECK BBD4698
|
|
BOSCH 0986479769
|
|
BOSCH 0986AB5266
|
|
BOSCH 0986AB5594
|
|
Brake ENGINEERING DI956790
|
|
BREMSI DBB774V
|
|
BSF 11850V
|
|
CAR 1421518
|
|
CIFAM 800923C
|
|
COMLINE ADC0616V
40.04 €
-20%
32.03 €
|
|
DELPHI BG4128
65.96 €
-20%
52.77 €
|
|
E.T.F. 192629
|
|
EUROBRAKE 5815205114
|
|
FERODO DDF1774
50.34 €
-20%
40.28 €
|
|
FERODO DDF17741
|
|
fri.tech. BD1217
|
|
FTE BS7106
|
|
FTE BS7106B
|
|
GIRLING 6049053
|
|
HELLA 8DD355114421
|
|
HELLA PAGID 8DD355114421
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3306027
46.06 €
-20%
36.85 €
|
|
IPS Parts IBT1611
|
|
JAPANPARTS DI618
|
|
JAPKO 60618
|
|
JURID 562532JC
|
|
KAISHIN CBR456
|
|
KAVO PARTS BR1723
|
|
KAVO PARTS BR1723C
|
|
LPR D3004V
|
|
MAGNETI MARELLI 600000089160
|
|
MAPCO 25594
|
|
MDR MFD2618
|
|
METELLI 230923C
|
|
METZGER 6110277
|
|
METZGER 6119010
|
|
MEYLE 39155210000
|
|
MINTEX MDC2047
|
|
MOTAQUIP LVBD1567
|
|
NATIONAL NBD1680
|
|
NiBK RN1462
|
|
NIPPARTS N3306029
68.45 €
-20%
54.76 €
|
|
NK 205114
|
|
NK 315114
|
|
NPS D330U23
|
|
OPEN PARTS BDA242520
|
|
OPTIMAL BS8844
|
|
PAGID 54656
|
|
PROTECHNIC PRD2793
|
|
QH Talbros BDC5748
|
|
QUINTON HAZELL BDC5748
|
|
sbs 1815205114
36.05 €
-0%
36.05 €
|
|
sbs 1815315114
|
|
STARLINE PB20615C
|
|
STELLOX 1300035SX
|
|
SWAG 88930637
|
|
TEXTAR 92165600
|
|
TRISCAN 812041115
|
|
TRISCAN 812041115C
|
|
TRUSTING DF1217
|
|
TRW DF4905
57.2 €
-20%
45.76 €
|
|
TRW DF7427
|
|
VAICO V5480003
|
|
DAIHATSU 4351297402
|
|
DAIHATSU 4351297402000
|
|
SUBARU 4351297402
|
| Daihatsu SIRION (M3_) | 70 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M3_) | 87 коня | бензин |
| Daihatsu COPEN (L880_, L881_) | 87 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M3_) | 87 коня | бензин |
| Daihatsu CUORE VII (L275_, L285_) | 70 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M3_) | 91 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M3_) | 91 коня | бензин |
| Subaru JUSTY IV | 69 коня | бензин |
