спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815205114 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 4,09 kg |
| диаметър | 246 mm |
| височина | 42,1 mm |
| дебелина на спирачния диск | 17 mm |
| минимална дебелина | 16 mm |
| центриращ диаметър | 54,9 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17794
47.44 €
-20%
37.95 €
|
|
BORG & BECK BBD4698
|
|
DELPHI BG4128
65.96 €
-20%
52.77 €
|
|
EUROBRAKE 5815205114
|
|
FERODO DDF1774
50.34 €
-20%
40.28 €
|
|
FIRST LINE FBD1782
|
|
FTE BS7106
|
|
HELLA PAGID 8DD355114421
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3306027
46.06 €
-20%
36.85 €
|
|
MINTEX MDC2047
|
|
PAGID 54656
|
|
QUINTON HAZELL BDC5748
|
|
sbs 1815205114
36.05 €
-0%
36.05 €
|
|
TEXTAR 92165600
|
|
TRISCAN 812041115
|
|
TRUSTING DF1217
|
|
TRW DF4905
57.2 €
-20%
45.76 €
|
|
DAIHATSU 4351297402
|
|
DAIHATSU 4351297402000
|
| Daihatsu COPEN (L880_, L881_) | 68 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M3_) | 70 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M3_) | 87 коня | бензин |
| Daihatsu COPEN (L880_, L881_) | 87 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M3_) | 87 коня | бензин |
| Daihatsu CUORE VII (L275_, L285_) | 70 коня | бензин |
| Subaru JUSTY IV | 69 коня | бензин |
| Daihatsu COPEN (L880_, L881_) | 64 коня | бензин |
