спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4905 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 246 mm |
| дебелина на спирачния диск | 17 mm |
| минимална дебелина | 16 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 41,9 mm |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| мярка на резбата | 13,2 |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17794
47.44 €
-20%
37.95 €
|
|
ATE 24011701071
|
|
BENDIX 562532BC
|
|
BLUE PRINT ADD64326
41.16 €
-20%
32.93 €
|
|
BORG & BECK BBD4698
|
|
BOSCH 0986479432
|
|
BOSCH 0986479769
|
|
BOSCH 0986AB5266
|
|
BOSCH 0986BB4330
|
|
CAR 1421518
|
|
CIFAM 800923
|
|
DELPHI BG4128
65.96 €
-20%
52.77 €
|
|
FEBI BILSTEIN 30637
34.22 €
-20%
27.37 €
|
|
FERODO DDF1774
50.34 €
-20%
40.28 €
|
|
FERODO DDF17741
|
|
FIRST LINE FBD1782
|
|
fri.tech. DF1217
|
|
FTE BS7106
|
|
GIRLING 6049053
|
|
GRAF DF29923
|
|
HELLA 8DD355114421
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3306027
46.06 €
-20%
36.85 €
|
|
JAPANPARTS DI618
|
|
JURID 562532JC
|
|
LPR D3001V
|
|
METELLI 230923
|
|
METELLI 230923C
|
|
METZGER 6119010
|
|
MEYLE 39155210000
|
|
MINTEX MDC2047
|
|
NIPPARTS N3306029
68.45 €
-20%
54.76 €
|
|
NK 205114
|
|
NK 315114
|
|
PAGID 54656
|
|
QUINTON HAZELL BDC5748
|
|
REMSA 6119010
|
|
ROULUNDS RUBBER WD00966
|
|
sbs 1815205114
36.05 €
-0%
36.05 €
|
|
SWAG 88930637
|
|
TEXTAR 92165600
|
|
TEXTAR 98200165601
|
|
TRISCAN 812041115
|
|
DAIHATSU 4351297402
|
|
DAIHATSU 4351297402000
|
|
DAIHATSU 43512B1110
|
|
SUBARU 4351297402
|
| Daihatsu YRV (M2) | 129 коня | бензин |
| Daihatsu COPEN (L880_, L881_) | 68 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M3_) | 70 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M3_) | 87 коня | бензин |
| Daihatsu COPEN (L880_, L881_) | 87 коня | бензин |
| Daihatsu CUORE VII (L275_, L285_) | 70 коня | бензин |
| Subaru JUSTY IV | 69 коня | бензин |
| Daihatsu COPEN (L880_, L881_) | 64 коня | бензин |
