спирачен диск FEBI BILSTEIN
спирачен диск
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 31724 |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| дебелина | 65 mm |
| външен диаметър | 324 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | задна ос |
| минимална дебелина | 18,4 mm |
| тегло | 7,81 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17452
100.98 €
-20%
80.79 €
|
|
A.B.S. 17452OE
|
|
ABE C4B026ABE
59.82 €
-20%
47.86 €
|
|
AP 24887
|
|
AP 24887V
|
|
APEC braking DSK2361
|
|
ATE 24012001781
|
|
BORG & BECK BBD4410
|
|
BOSCH 0986479004
|
|
BOSCH 0986AB5947
|
|
BOSCH 0986AB9997
|
|
Brake ENGINEERING DI956267
|
|
BRECO BS8489
|
|
BRECO BV8489
|
|
BREMBO 09916410
|
|
BREMBO 09916411
|
|
BREMSI DBB244V
|
|
CAR 142070
|
|
CAR HPD070
|
|
CIFAM 8001683C
|
|
COMLINE ADC1751V
|
|
DELPHI BG3787
85.1 €
-20%
68.08 €
|
|
DENCKERMANN B130444
|
|
DJ PARTS BD1167
|
|
E.T.F. 196127
|
|
EUROBRAKE 5815201578
|
|
FENOX TB219039
|
|
FERODO DDF1244
114.75 €
-20%
91.8 €
|
|
FERODO DDF1244C
95.28 €
-20%
76.22 €
|
|
FERODO DDF1244C1
|
|
FOMAR Friction FO4063
|
|
FREMAX BD6127
|
|
fri.tech. BD1203
|
|
FTE BS7188
|
|
FTE BS7188B
|
|
GIRLING 6043912
|
|
HELLA 8DD355110011
|
|
HELLA 8DD355110021
|
|
HELLA 8DD355122041
|
|
HELLA PAGID 8DD355110011
|
|
HELLA PAGID 8DD355110021
|
|
HELLA PAGID 8DD355122041
|
|
ICER 78BD61272
|
|
JP GROUP 1463202400
|
|
KAGER 370963
|
|
KAWE 38498
|
|
KAWE 6108210
|
|
LEMFÖRDER 3081601
|
|
LPR B2032V
69.65 €
-20%
55.72 €
|
|
MAGNETI MARELLI 351065760500
|
|
MAGNETI MARELLI 360406002900
|
|
MASTER-SPORT 24012001781SETMS
|
|
MAXTECH 8730580000
|
|
MAXTECH 8730586060
|
|
MAXTECH 8730586880
|
|
MAXTECH 8730586980
|
|
METELLI 231683C
|
|
MEYLE 3155233060
|
|
MEYLE 3155233060PD
|
|
MGA D1486
|
|
MINTEX MDC1796
|
|
NATIONAL NBD1218
|
|
NECTO WN1261
|
|
NK 201578
62.78 €
-20%
50.23 €
|
|
NK 311578
|
|
OPEN PARTS BDR222120
|
|
OPTIMAL BS7626
|
|
PAGID 54231
|
|
PILENGA V808
|
|
PROTECHNIC PRD6133
|
|
QH Talbros BDC5650
|
|
QUINTON HAZELL BDC5650
|
|
R BRAKE 78RBD26127
|
|
REMSA 6108210
|
|
ROADHOUSE 6108210
|
|
ROTINGER RT20355
|
|
ROTINGER RT20355T5
|
|
sbs 1815201578
55.66 €
-0%
55.66 €
|
|
sbs 1815311578
|
|
SWAG 20931724
|
|
TEXTAR 92123100
70.09 €
-20%
56.07 €
|
|
TEXTAR 92123103
62.87 €
-20%
50.29 €
|
|
TRISCAN 812011160
|
|
TRISCAN 812011160C
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0835027
|
|
TRUSTING DF1203
|
|
TRW DF4391
73.63 €
-20%
58.9 €
|
|
VAICO V2080004
|
|
VALEO 197359
|
|
VILLAR 6281987
|
|
WOKING D6108210
|
|
ZIMMERMANN 150341020
|
|
ZIMMERMANN 150341052
|
|
BMW 34211166127
|
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 272 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 218 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 231 коня | бензин |
