спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1244C |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 324 mm |
| височина | 65 mm |
| тегло | 15,91 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 0 mm |
| повърхност | с покритие |
| единицамярка за количество | комплект |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| кръг на дупките 1 | 120 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1244C
95.28 €
-20%
76.22 €
|
|
FERODO DDF1244C1
|
|
APEC braking DSK2361
|
|
ATE 24012001781
|
|
ATE 420178
|
|
BOSCH 0986479004
|
|
Brake ENGINEERING 956267
|
|
Brake ENGINEERING DI956267
|
|
BREMBO 09916410
|
|
BREMBO 09916410
|
|
DELPHI BG3787
85.1 €
-20%
68.08 €
|
|
FEBI BILSTEIN 31724
54.96 €
-20%
43.97 €
|
|
FERODO DDF1244C1
|
|
LPR B2032V
69.65 €
-20%
55.72 €
|
|
MAGNETI MARELLI 106576E
|
|
MAGNETI MARELLI 106576E
|
|
MINTEX MDC1796
|
|
NATIONAL NBD1218
|
|
PAGID 54231
|
|
QH Benelux 58164
|
|
sbs 1815201578
55.66 €
-0%
55.66 €
|
|
TEXTAR 92123100
70.09 €
-20%
56.07 €
|
|
TRW DF4391
73.63 €
-20%
58.9 €
|
|
ZIMMERMANN 150341020
|
|
ZIMMERMANN 150341000
|
|
ZIMMERMANN 150341020
|
|
BMW 34211166127
|
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 272 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 218 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 231 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 306 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 258 коня | бензин |
