спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1122 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 281 mm |
| височина | 43,5 mm |
| тегло | 13,84 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 24,2 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| брой звена на верига | 95 |
| кръг на дупките | 98 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1122
119.64 €
-20%
95.71 €
|
|
FERODO DDF11221
|
|
APEC braking DSK2324
|
|
ATE 24012601251
|
|
ATE 426125
|
|
BENDIX 562295B
|
|
BENDIX 562295BC
|
|
BLUE PRINT ADL144305
51.68 €
-20%
41.34 €
|
|
BOSCH 0986478855
|
|
Brake ENGINEERING 956149
|
|
Brake ENGINEERING DI956149
|
|
BREMBO 09518030
|
|
BREMBO 09518030
|
|
DELPHI BG3699
105.33 €
-20%
84.26 €
|
|
FERODO DDF11221
|
|
GRAF DF29571
|
|
JURID 562295J
|
|
JURID 562295JC
84.88 €
-20%
67.9 €
|
|
LPR F2003V
55.11 €
-20%
44.09 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1002126
|
|
MAGNETI MARELLI 1002126
|
|
METELLI 230571
|
|
METELLI 230571
|
|
MGA D1409
|
|
MINTEX MDC1592
|
|
NECTO WN1129
|
|
PAGID 50326
|
|
QH Benelux 58037
|
|
QUINTON HAZELL BDC5322
|
|
QUINTON HAZELL BDC5322P
|
|
sbs 1815202344
50.45 €
-0%
50.45 €
|
|
TEXTAR 92107700
|
|
TRW DF4377
73.63 €
-20%
58.9 €
|
|
VALEO 186745
|
|
WAGNER WGR11221
|
|
ZIMMERMANN 230236600
|
|
ALFA ROMEO 46535086
|
|
ALFA ROMEO 46765546
|
|
FIAT 46535086
|
|
FIAT 46765546
|
|
LANCIA 46535086
|
|
LANCIA 46765546
|
| Fiat BRAVO II (198) | 140 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 84 коня | дизел |
| Lancia DELTA III (844) | 105 коня | дизел |
| Fiat BRAVO II (198) | 163 коня | дизел |
| Alfa Romeo MITO (955) | 120 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Lancia DELTA III (844) | 120 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat STILO (192) | 170 коня | бензин |
| Fiat STILO (192) | 140 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 140 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 150 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 150 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 126 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 126 коня | дизел |
| Fiat BRAVO II (198) | 150 коня | дизел |
| Fiat BRAVO II (198) | 150 коня | бензин |
| Lancia DELTA III (844) | 150 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 120 коня | дизел |
| Fiat BRAVO II (198) | 165 коня | дизел |
| Alfa Romeo MITO (955) | 120 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 90 коня | дизел |
| Alfa Romeo MITO (955) | 115 коня | дизел |
| Alfa Romeo MITO (955) | 135 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 170 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 95 коня | дизел |
| Lancia DELTA III (844) | 140 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 105 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 80 коня | дизел |
