спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | F2003V |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| за номер артикул | F2003V |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| брой на дупките | 4 |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| височина | 43,7 mm |
| диаметър | 281 mm |
| минимална дебелина | 24,2 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR F2003V
55.11 €
-20%
44.09 €
|
|
APEC braking DSK2324
|
|
ATE 24012601251
|
|
BENDIX 562295B
|
|
BOSCH 0986478855
|
|
Brake ENGINEERING DI956149
|
|
BRECO BS8391
|
|
BREMBO 09518030
|
|
CAR 142193
|
|
CIFAM 800571
|
|
DELPHI BG3699
105.33 €
-20%
84.26 €
|
|
FERODO DDF1122
119.64 €
-20%
95.71 €
|
|
GRAF DF29571
|
|
INTERBRAKE FT241V
|
|
JURID 562295J
|
|
METELLI 230571
|
|
MINTEX MDC1592
|
|
PILENGA V045
|
|
QUINTON HAZELL BDC5322
|
|
REMSA 673410
|
|
ROADHOUSE 673410
|
|
sbs 1815202344
50.45 €
-0%
50.45 €
|
|
TEXTAR 92107700
|
|
TRW DF4377
73.63 €
-20%
58.9 €
|
|
VALEO 186745
|
|
ZIMMERMANN 230236600
|
|
FIAT 46535086
|
|
FIAT 46765546
|
| Fiat BRAVO II (198) | 140 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 84 коня | дизел |
| Fiat BRAVO II (198) | 163 коня | дизел |
| Alfa Romeo MITO (955) | 120 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat STILO (192) | 170 коня | бензин |
| Fiat STILO (192) | 140 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 140 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 150 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 150 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 126 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 126 коня | дизел |
| Fiat BRAVO II (198) | 150 коня | дизел |
| Fiat BRAVO II (198) | 150 коня | бензин |
| Lancia DELTA III (844) | 150 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 120 коня | дизел |
| Fiat BRAVO II (198) | 165 коня | дизел |
| Alfa Romeo MITO (955) | 120 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 90 коня | дизел |
| Alfa Romeo MITO (955) | 115 коня | дизел |
| Alfa Romeo MITO (955) | 135 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 170 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 95 коня | дизел |
| Lancia DELTA III (844) | 140 коня | бензин |
