спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1137C |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 345 mm |
| височина | 52 mm |
| тегло | 24,84 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| брой звена на верига | 120 |
| кръг на дупките | 0 mm |
| повърхност | с покритие |
| единицамярка за количество | комплект |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1137C
278.18 €
-20%
222.54 €
|
|
FERODO DDF1137C1
|
|
ATE 24013001771
|
|
ATE 430177
|
|
BENDIX 562908BC
|
|
BOSCH 0986479589
|
|
BOSCH 0986479589
|
|
BRECO BS8400
|
|
BREMBO 09794110
|
|
BREMBO 09794111
|
|
BREMBO 09794110
|
|
BREMBO 09794111
|
|
FERODO DDF1137C1
|
|
JURID 562908JC
|
|
MAGNETI MARELLI 101422E
|
|
MAGNETI MARELLI 101422E
|
|
PAGID 54125
|
|
QH Benelux 58261
|
|
TEXTAR 92112500
186.73 €
-20%
149.38 €
|
|
TRW DF4694
|
|
AUDI 4D0615301B
|
|
AUDI 4D0615301E
|
|
VAG 4D0615301B
|
|
VAG 4D0615301E
|
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 299 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 193 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 150 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 310 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 224 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 360 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 238 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 420 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 180 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 180 коня | дизел |
