спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1150C |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 323 mm |
| височина | 59,2 mm |
| тегло | 21,51 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| брой на дупките | 10 |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| брой звена на верига | 120 |
| кръг на дупките | 0 mm |
| повърхност | с покритие |
| единицамярка за количество | комплект |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1150C
117.73 €
-20%
94.19 €
|
|
FERODO DDF1150C1
|
|
APEC braking DSK2119
|
|
ATE 24013001081
|
|
ATE 430108
|
|
BENDIX 562175B
|
|
BOSCH 0986478575
|
|
Brake ENGINEERING 956026
|
|
BREMBO 09832410
|
|
BREMBO 09832411
|
|
BREMBO 09832410
|
|
BREMBO 09832411
|
|
DELPHI BG3524
92.41 €
-20%
73.93 €
|
|
FERODO DDF1150C1
|
|
GRAF DF29737
|
|
LPR A1018V
|
|
MAGNETI MARELLI 101392E
|
|
MAGNETI MARELLI 101392E
|
|
METELLI 230737
|
|
METELLI 230737
|
|
MGA D1517
|
|
MINTEX MDC1419
|
|
NATIONAL NBD1049
|
|
PAGID 50264
|
|
QH Benelux 57914
|
|
QUINTON HAZELL BDC5009
|
|
sbs 1815204791
60.37 €
-0%
60.37 €
|
|
sbs 1815344791
|
|
TEXTAR 92098300
100.76 €
-20%
80.61 €
|
|
TEXTAR 98200098301
|
|
TEXTAR 98200098301
|
|
TRW DF4209S
89.99 €
-20%
71.99 €
|
|
ZIMMERMANN 100123800
|
|
AUDI 3D0615301G
|
|
AUDI 4D0615301A
|
|
VAG 4D0615301A
|
|
VW 3D0615301G
|
|
VW 4D0615301A
|
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 299 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 193 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 193 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 326 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 326 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 150 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 150 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 310 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 260 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 224 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 360 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 238 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 180 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 180 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 335 коня | бензин |
