спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1167 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 262 mm |
| височина | 44 mm |
| тегло | 11,82 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 19,8 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| брой звена на верига | 80 |
| кръг на дупките | 0 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1167
64.62 €
-20%
51.7 €
|
|
FERODO DDF11671
|
|
APEC braking DSK669
|
|
ATE 24012201491
|
|
ATE 422149
|
|
BENDIX 561594B
|
|
BENDIX 561594BC
|
|
BOSCH 0986478864
|
|
Brake ENGINEERING 955317
|
|
Brake ENGINEERING DI955317
|
|
BREMBO 09729220
|
|
BREMBO 09729240
|
|
BREMBO 09729220
|
|
BREMBO 09729240
|
|
DELPHI BG2695
42.45 €
-20%
33.96 €
|
|
FERODO DDF11671
|
|
FTE BS4404
|
|
GRAF DF29466
|
|
JURID 561594J
|
|
JURID 561594JC
|
|
LPR R1323V
36.68 €
-20%
29.35 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1402525
|
|
MAGNETI MARELLI 1402525
|
|
METELLI 230466
|
|
METELLI 230466
|
|
MGA D1266
|
|
MINTEX MDC763
|
|
NATIONAL NBD490
|
|
NECTO WN1248
|
|
PAGID 52832
|
|
QH Benelux 57452
|
|
QUINTON HAZELL BDC4404
|
|
QUINTON HAZELL BDC4404P
|
|
sbs 1815203912
52.15 €
-0%
52.15 €
|
|
STOP 561594S
|
|
TEXTAR 92065000
81.59 €
-20%
65.27 €
|
|
TEXTAR 98200065001
|
|
TRW DF1036
45.34 €
-20%
36.27 €
|
|
VALEO 186305
|
|
RENAULT 7700802233
|
|
RENAULT 7700841564
|
|
RENAULT 7701204301
|
|
RENAULT 7701204496
|
|
RENAULT 7701205229
|
|
RENAULT 7701205841
|
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 113 коня | бензин |
| Renault SAFRANE I (B54_) | 88 коня | дизел |
| Renault SAFRANE I (B54_) | 107 коня | бензин |
| Renault SAFRANE I (B54_) | 137 коня | бензин |
| Renault SAFRANE I (B54_) | 113 коня | дизел |
| Renault SAFRANE II (B54_) | 136 коня | бензин |
| Renault SAFRANE I (B54_) | 132 коня | бензин |
