спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADA104313 |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| дебелина | 63 mm |
| външен диаметър | 305 mm |
| кръг на дупките | 127 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 24,5 mm |
| тегло | 8,560 kg |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17032
64.87 €
-20%
51.9 €
|
|
A.B.S. 17032OE
|
|
ABE C3Y012ABE
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
AP 24812
|
|
AP 24812V
|
|
APEC braking DSK2143
|
|
ASHIKA 6000094
|
|
ASHUKI US104313
|
|
ATE 24012601301
|
|
BORG & BECK BBD4247
|
|
BOSCH 0986478772
|
|
BOSCH 0986AB6875
|
|
Brake ENGINEERING DI956080
|
|
BRECO BS8438
|
|
BRECO BV8438
|
|
BREMBO 09885210
|
|
BREMBO 09885211
|
|
BREMBO FS139000
|
|
BREMSI DBB169V
|
|
BSF 11609V
|
|
CAR 142334
|
|
CAR HPD334
|
|
CIFAM 800696C
|
|
COMLINE ADC2303V
|
|
DELPHI BG3659
105.33 €
-20%
84.26 €
|
|
E.T.F. 195117
|
|
EUROBRAKE 5815209303
|
|
FARCOM 231216
|
|
FENOX TB217951
|
|
FERODO DDF1169
57.83 €
-20%
46.26 €
|
|
FERODO DDF11691
|
|
FOMAR Friction FO2525
|
|
FREMAX BD5117
|
|
fri.tech. BD0662
|
|
FTE BS5382
|
|
GIRLING 6041701
|
|
HELLA 8DD355108601
|
|
HELLA PAGID 8DD355108601
|
|
ICER 78BD51172
|
|
JAPANPARTS DI094
|
|
JAPKO 60094
|
|
JP GROUP 5563100209
|
|
JURATEK CHR107
|
|
JURID 562147J
|
|
JURID 562147JC
|
|
KAGER 371197
|
|
KAISHIN CBR063
|
|
KAMOKA 103260
|
|
KAWE 662610
|
|
LPR R1563V
52.91 €
-20%
42.33 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353612502240
|
|
MAGNETI MARELLI 360406029900
117.73 €
-20%
94.19 €
|
|
MAGNETI MARELLI 360406029901
|
|
MALÒ 1110165
|
|
MAPCO 45992
|
|
MASTER-SPORT 24012601301SETMS
|
|
MAXGEAR 191827
|
|
MAXTECH 8170100000
|
|
MAXTECH 8170106060
|
|
MAXTECH 8170106880
|
|
MAXTECH 8170106980
|
|
MDR MFD2094
|
|
METELLI 230696C
|
|
METZGER 24812
|
|
METZGER 6110364
|
|
MEYLE 57155210002PD
|
|
MGA D1410
|
|
MINTEX MDC1488
|
|
MOTAQUIP LVBE309Z
|
|
NATIONAL NBD1115
|
|
NECTO WN1192
|
|
NiBK RN1147
|
|
NK 209303
|
|
NK 319303
|
|
OPEN PARTS BDR191720
|
|
OPTIMAL BS6370
|
|
PAGID 54136
|
|
PATRON PBD5118
|
|
PILENGA V951
|
|
PROTECHNIC PRD2605
|
|
QH Benelux 57954
|
|
QH Talbros BDC5382
|
|
QH Talbros BSF5382
|
|
QUINTON HAZELL BDC5382
|
|
R BRAKE 78RBD25117
|
|
REMSA 662610
|
|
ROADHOUSE 662610
|
|
ROTINGER RT2490
|
|
ROTINGER RT2490T5
|
|
RUVILLE BFR114010
|
|
sbs 1815209303
52.73 €
-0%
52.73 €
|
|
sbs 1815319303
|
|
sbs 5815209303
|
|
ST-TEMPLIN 0311017810
|
|
ST-TEMPLIN 0311017815
|
|
STARLINE PB2490
|
|
STARLINE PB2490C
|
|
STELLOX 60209303VSX
|
|
TEXTAR 92113600
|
|
TEXTAR 92113603
|
|
TRISCAN 8120101009
|
|
TRUSTING DF662
44.94 €
-0%
44.94 €
|
|
TRW DF4170
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
VAICO V3380010
|
|
VALEO 197238
|
|
VALEO 297238
|
|
VEMA 98333
|
|
VILLAR 6281214
|
|
WAGNER WGR11691
|
|
WOKING D662610
|
|
CHRYSLER 52098672
|
|
CHRYSLER 52098672AB
|
|
CHRYSLER K52098672AB
|
|
JEEP 52098672
|
|
JEEP K52098672AB
|
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 190 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 220 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 140 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 223 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 163 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 258 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 227 коня | бензин |
