спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1180 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 310 mm |
| височина | 43,5 mm |
| тегло | 19,26 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 32 mm |
| минимална дебелина | 30 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 98 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1180
66.45 €
-20%
53.16 €
|
|
FERODO DDF11801
|
|
APEC braking DSK2584
|
|
ATE 24013201261
|
|
ATE 432126
|
|
BENDIX 562328B
|
|
BENDIX 562394B
|
|
BENDIX 562394BC
|
|
BOSCH 0986479168
|
|
Brake ENGINEERING 956385
|
|
Brake ENGINEERING DI956385
|
|
BRECO BS8448
|
|
BREMBO 09768020
|
|
BREMBO 09768020
|
|
DELPHI BG3898
79.17 €
-20%
63.33 €
|
|
FERODO DDF11801
|
|
JURID 562394J
70.75 €
-20%
56.6 €
|
|
JURID 562394JC
76.47 €
-20%
61.17 €
|
|
LPR F2008V
59.68 €
-20%
47.74 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1362125
|
|
MAGNETI MARELLI 1362125
|
|
MGA D1461
|
|
MINTEX MDC1712
|
|
NATIONAL NBD1300
|
|
NECTO WN1202
|
|
PAGID 54181
|
|
QH Benelux 7508
|
|
sbs 1815203730
52.73 €
-0%
52.73 €
|
|
TEXTAR 92118100
95.83 €
-20%
76.66 €
|
|
TEXTAR 98200118101
|
|
TRW DF4904S
|
|
CITROEN 1489738080
|
|
CITROEN 4246Z7
|
|
CITROEN 4246Z8
|
|
CITROEN 424979
|
|
CITROEN 4249A8
|
|
CITROEN 4249F2
|
|
CITROEN 4249H3
|
|
CITROEN E169245
|
|
FIAT 1355376080
|
|
FIAT 1489738080
|
|
FIAT 9464640587
|
|
FIAT 9464640588
|
|
LANCIA 1355376080
|
|
LANCIA 1489738080
|
|
LANCIA 9464640587
|
|
LANCIA 9464640588
|
|
PEUGEOT 1489738080
|
|
PEUGEOT 4246Z7
|
|
PEUGEOT 4246Z8
|
|
PEUGEOT 424978
|
|
PEUGEOT 424979
|
|
PEUGEOT 4249A8
|
|
PEUGEOT 4249F2
|
|
PEUGEOT 4249H3
|
|
PEUGEOT 9464640587
|
|
PEUGEOT E169245
|
| Citroen C8 (EA_, EB_) | 163 коня | дизел |
| Peugeot 807 (E) | 163 коня | дизел |
| Lancia PHEDRA (179) | 163 коня | дизел |
| Fiat ULYSSE (179AX) | 163 коня | дизел |
| Peugeot 807 (E) | 204 коня | бензин |
| Citroen C8 (EA_, EB_) | 204 коня | бензин |
| Lancia PHEDRA (179) | 204 коня | бензин |
| Fiat ULYSSE (179AX) | 204 коня | бензин |
| Citroen C8 (EA_, EB_) | 136 коня | дизел |
| Fiat ULYSSE (179AX) | 170 коня | дизел |
| Citroen C8 (EA_, EB_) | 170 коня | дизел |
| Peugeot 807 (E) | 170 коня | дизел |
| Lancia PHEDRA (179) | 170 коня | дизел |
| Citroen C8 (EA_, EB_) | 163 коня | дизел |
