спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204770 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 3,6 kg |
| диаметър | 255 mm |
| височина | 53,8 mm |
| дебелина на спирачния диск | 9,8 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17061
39.76 €
-20%
31.81 €
|
|
ATE 24011002591
|
|
BORG & BECK BBD4244
|
|
BRECO BS7662
|
|
BREMBO 08975110
|
|
DELPHI BG3672
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
EUROBRAKE 5815204770
|
|
FEBI BILSTEIN 22908
32.21 €
-20%
25.77 €
|
|
FERODO DDF1190
25.84 €
-20%
20.67 €
|
|
FIRST LINE FBD1233
|
|
FTE BS5184
|
|
HELLA PAGID 8DD355107341
|
|
LEMFÖRDER 2591301
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4126
|
|
METELLI 230774
|
|
MGA D1516
|
|
MINTEX MDC1480
|
|
PAGID 50305
|
|
PILENGA 5877
|
|
QUINTON HAZELL BDC5184
|
|
sbs 1815204770
27.83 €
-0%
27.83 €
|
|
TEXTAR 92104100
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
TRISCAN 812029197
|
|
TRUSTING DF710
28.84 €
-0%
28.84 €
|
|
TRW DF4126
38.12 €
-20%
30.49 €
|
|
VALEO 197124
|
|
AUDI 4B0615601A
|
| Audi A6 (4B2, C5) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 193 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 193 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 165 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 150 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 230 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 180 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 180 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 180 коня | дизел |
| Audi A6 (4B2, C5) | 220 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 170 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 250 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 170 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 250 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 220 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 163 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 156 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 190 коня | бензин |
