спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1192 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 256 mm |
| височина | 47 mm |
| тегло | 10,92 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 0 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1192
36.68 €
-20%
29.35 €
|
|
FERODO DDF11921
|
|
APEC braking DSK2141
|
|
APEC braking DSK4121
|
|
ASHIKA 600W008
|
|
BLUE PRINT ADG04329C
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
Brake ENGINEERING 955889
|
|
Brake ENGINEERING DI955889
|
|
BREMBO 09782010
|
|
DELPHI BG3531
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
FEBI BILSTEIN 23539
40.72 €
-20%
32.58 €
|
|
FERODO DDF11921
|
|
JAPANPARTS DIW08
|
|
JURID 562907JC
|
|
KAVO PARTS BR1205
|
|
LPR O1481V
|
|
MINTEX MDC1398
|
|
NATIONAL NBD1002
|
|
QH Benelux 57856
|
|
QUINTON HAZELL BDC5007P
|
|
sbs 1815205006
36.05 €
-0%
36.05 €
|
|
TEXTAR 92155600
|
|
DAEWOO 96218420
|
| Daewoo LEGANZA (KLAV) | 133 коня | бензин |
| Daewoo LEGANZA (KLAV) | 136 коня | бензин |
| Daewoo LEGANZA (KLAV) | 126 коня | бензин |
