спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815205006 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 5,45 kg |
| диаметър | 256 mm |
| височина | 47 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| центриращ диаметър | 59 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16926
59.29 €
-20%
47.44 €
|
|
ATE 24012407231
|
|
BORG & BECK BBD4358
|
|
CAR 142992
|
|
DELPHI BG3531
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
EUROBRAKE 5815205006
|
|
FERODO DDF1192
36.68 €
-20%
29.35 €
|
|
FIRST LINE FBD1375
|
|
FTE BS5007
|
|
HELLA PAGID 8DD355113571
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300906
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
JAPANPARTS JDIW08
|
|
MINTEX MDC1398
|
|
PAGID 54556
|
|
QUINTON HAZELL BDC5007
|
|
sbs 1815205006
36.05 €
-0%
36.05 €
|
|
TEXTAR 92155600
|
|
TRISCAN 812021102
|
|
TRUSTING DF891
|
|
TRUSTING DF957
|
|
DAEWOO 96218420
|
|
DAEWOO 96238673
|
| Daewoo LEGANZA (KLAV) | 133 коня | бензин |
| Daewoo LEGANZA (KLAV) | 136 коня | бензин |
| Daewoo LEGANZA (KLAV) | 126 коня | бензин |
