спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF120 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 284 mm |
| височина | 61,1 mm |
| тегло | 9,23 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| брой звена на верига | 85 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF120
49.93 €
-20%
39.95 €
|
|
FERODO DDF1201
77.21 €
-20%
61.77 €
|
|
A.B.S. 15742
|
|
APEC braking DSK617
|
|
ATE 24011001741
|
|
ATE 410174
|
|
BENDIX 333173B
|
|
BENDIX 561162B
|
|
BOSCH 0986478044
|
|
BRADI 1061154
|
|
BRADI 1061154
|
|
Brake ENGINEERING 844871
|
|
Brake ENGINEERING DI844871
|
|
BRECO BS7281
|
|
BREMBO 08448710
|
|
BREMBO 08448710
|
|
DELPHI BG211
|
|
DELPHI BG2211
41.6 €
-20%
33.28 €
|
|
FEBI BILSTEIN 04092
28.49 €
-20%
22.79 €
|
|
FERODO DDF1201
77.21 €
-20%
61.77 €
|
|
FIRST LINE FBD146
|
|
FTE BS3295
|
|
GRAF DF2895
|
|
HP (ZEBRA) 52488
|
|
JURID 561162J
|
|
LPR B2111P
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1061154
|
|
METELLI 230095
|
|
METELLI 230095
|
|
MGA D895
|
|
MINTEX MDC271
|
|
MOTAQUIP VBD292
|
|
NATIONAL NBD107
|
|
NECTO WN308
|
|
PAGID 50409
|
|
QH Benelux 52488
|
|
QUINTON HAZELL BDC3295
|
|
REMSA 607810
|
|
sbs 1815201514
29.73 €
-0%
29.73 €
|
|
TEXTAR 92022400
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
TEXTAR 982000224
|
|
TEXTAR 982000224
|
|
TEXTAR 98200022401
|
|
TRW DF1566
|
|
UNIPART GBD645
|
|
VALEO 186123
|
|
VALEO 186412
|
|
BMW 34211121387
|
|
BMW 34211152571
|
|
BMW 34211162968
|
|
BMW 34211163140
|
| BMW 5 (E28) | 90 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 105 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 125 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 129 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 86 коня | дизел |
| BMW 5 (E28) | 115 коня | дизел |
| BMW 5 (E28) | 150 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 122 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 125 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 129 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 184 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 185 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 192 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 218 коня | бензин |
| BMW 6 (E24) | 184 коня | бензин |
| BMW 6 (E24) | 218 коня | бензин |
| BMW 6 (E24) | 286 коня | бензин |
| BMW 6 (E24) | 211 коня | бензин |
| BMW 6 (E24) | 185 коня | бензин |
| BMW 6 (E24) | 192 коня | бензин |
| BMW 6 (E24) | 260 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 286 коня | бензин |
