спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1213 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 265 mm |
| височина | 44,3 mm |
| тегло | 8,62 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10,5 mm |
| минимална дебелина | 9,5 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| брой звена на верига | 80 |
| кръг на дупките | 0 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1213
106.78 €
-20%
85.42 €
|
|
FERODO DDF12131
|
|
APEC braking DSK2414
|
|
ATE 24011101441
|
|
ATE 411144
|
|
BENDIX 561597B
|
|
BENDIX 561597BC
|
|
BOSCH 0986478758
|
|
Brake ENGINEERING 955922
|
|
Brake ENGINEERING DI955320
|
|
BREMBO 08564540
|
|
BREMBO 08564540
|
|
DELPHI BG2698
44.3 €
-20%
35.44 €
|
|
FERODO DDF12131
|
|
JURID 561597J
|
|
JURID 561597JC
|
|
LPR R1006P
36.05 €
-20%
28.84 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1402657
|
|
MAGNETI MARELLI 1402657
|
|
MGA D1555
|
|
NECTO WN1231
|
|
QH Benelux 57490
|
|
sbs 1815203934
33.52 €
-0%
33.52 €
|
|
RENAULT 7701205846
|
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 139 коня | бензин |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 102 коня | дизел |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 101 коня | дизел |
