спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG2698 |
| диаметър | 265 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10,5 mm |
| минимална дебелина | 9,5 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 44,4 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16215
33.79 €
-20%
27.03 €
|
|
A.B.S. 16216
48.83 €
-20%
39.06 €
|
|
AP 14409
|
|
AP 144O9
|
|
AP 14822
|
|
APEC braking DSK2414
|
|
ATE 2401110144102
|
|
ATE 24O111O1441O2
|
|
ATE 24011101441
|
|
ATE 24O111O1441
|
|
ATE 411144
|
|
BENDIX 561597
|
|
BENDIX 561597B
|
|
BOSCH 0986478758
|
|
BOSCH O986478758
|
|
BRADI 1402656
|
|
BRADI 14O2656
|
|
Brake ENGINEERING 955320
|
|
Brake ENGINEERING 95532O
|
|
Brake ENGINEERING DI955320
|
|
Brake ENGINEERING DI95532O
|
|
Brake ENGINEERING DI956336
|
|
BRECO BS7444
|
|
BREMBO 08564510
|
|
BREMBO 08564540
|
|
BREMBO 08564550
|
|
BREMBO O856451O
|
|
BREMBO O856454O
|
|
BREMBO O856455O
|
|
CAR 142598
|
|
CIFAM 800535
|
|
CIFAM 8OO535
|
|
FEDERAL MOGUL RT2996
|
|
FERODO DDF1213
106.78 €
-20%
85.42 €
|
|
FERODO DDF555
55.73 €
-20%
44.58 €
|
|
FREMAX BD4297
|
|
fri.tech. DF180
|
|
fri.tech. DF18O
|
|
fri.tech. DF757
|
|
GIRLING 6010284
|
|
GIRLING 6010294
|
|
GIRLING 6O1O284
|
|
GIRLING 6O1O294
|
|
HP (ZEBRA) 57490
|
|
HP (ZEBRA) 5749O
|
|
JURID 561597J
|
|
KAGER 370627
|
|
KAGER 37O627
|
|
MAGNETI MARELLI 353614026550
|
|
MAGNETI MARELLI 353614026560
|
|
MAGNETI MARELLI 353614026570
|
|
MAGNETI MARELLI 353614O2655O
|
|
MAGNETI MARELLI 353614O2656O
|
|
MAGNETI MARELLI 353614O2657O
|
|
MINTEX MDC875
|
|
NATIONAL NBD497
|
|
NECTO WN608
|
|
NECTO WN6O8
|
|
NK 203934
|
|
NK 2O3934
|
|
PEX 140494
|
|
PEX 14O494
|
|
PILENGA 5747
|
|
QUINTON HAZELL BDC4848
|
|
REMSA 623901
|
|
REMSA 6239O1
|
|
REMSA 623901
|
|
REMSA 6239O1
|
|
ROADHOUSE 623901
|
|
ROADHOUSE 6239O1
|
|
ROULUNDS BRAKING D2167
|
|
sbs 1815203934
33.52 €
-0%
33.52 €
|
|
sbs 18152O3934
|
|
TEXTAR 982000653
|
|
TEXTAR 982000698
|
|
TEXTAR 982OOO653
|
|
TEXTAR 982OOO698
|
|
TRUSTING DF757
28.48 €
-0%
28.48 €
|
|
TRW DF1028
41.34 €
-20%
33.07 €
|
|
TRW DF1028T
|
|
TRW DF1O28
|
|
TRW DF1O28T
|
|
UNIPART GBD925
|
|
VALEO 186388
|
|
VALEO 186626
|
|
WOKING P623901
|
|
WOKING P6239O1
|
|
RENAULT 7700800003
|
|
RENAULT 7700800004
|
|
RENAULT 7701204297
|
|
RENAULT 7701205846
|
|
RENAULT 77O12O4297
|
|
RENAULT 77O12O5846
|
|
RENAULT 77OO8OOOO3
|
|
RENAULT 77OO8OOOO4
|
| Renault SAFRANE I (B54_) | 262 коня | бензин |
| Renault SAFRANE I (B54_) | 167 коня | бензин |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 102 коня | дизел |
