спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1241C |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 310 mm |
| височина | 77 mm |
| тегло | 16,91 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 0 mm |
| повърхност | с покритие |
| единицамярка за количество | комплект |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1241C
136.51 €
-20%
109.21 €
|
|
FERODO DDF1241C1
|
|
APEC braking DSK2256
|
|
ATE 24012401811
|
|
ATE 424181
|
|
BENDIX 562320B
|
|
BENDIX 562320BC
|
|
BOSCH 0986479055
|
|
Brake ENGINEERING 956260
|
|
Brake ENGINEERING DI956260
|
|
BREMBO 09917310
|
|
BREMBO 09917314
|
|
BREMBO 09917310
|
|
BREMBO 09917314
|
|
DELPHI BG3870
140.61 €
-20%
112.48 €
|
|
FEBI BILSTEIN 24342
65.96 €
-20%
52.77 €
|
|
FERODO DDF1241C1
|
|
JURID 562320J
103.23 €
-20%
82.58 €
|
|
JURID 562320JC
94.29 €
-20%
75.43 €
|
|
MAGNETI MARELLI 106602E
|
|
MAGNETI MARELLI 106602E
|
|
MGA D1482
|
|
MINTEX MDC1658
|
|
NATIONAL NBD1262
|
|
NK 201553
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
PAGID 54225
|
|
QH Benelux 58158
|
|
QUINTON HAZELL BDC5457
|
|
QUINTON HAZELL BDC5457P
|
|
sbs 1815201553
48.6 €
-0%
48.6 €
|
|
sbs 1815341553
|
|
TEXTAR 92122500
67.35 €
-20%
53.88 €
|
|
TRW DF4359
85.9 €
-20%
68.72 €
|
|
ZIMMERMANN 150340220
|
|
ZIMMERMANN 150340200
|
|
ZIMMERMANN 150340220
|
|
BMW 34116764021
|
|
ROVER D1482
|
| BMW 5 (E39) | 400 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 170 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 192 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E61) | 192 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 177 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 177 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 177 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E61) | 177 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 218 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E61) | 218 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 163 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 163 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 163 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 163 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 150 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 150 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 218 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 190 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E61) | 218 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E61) | 190 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 170 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E61) | 170 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 156 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E61) | 163 коня | бензин |
