спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1243C-1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 324 mm |
| височина | 81 mm |
| тегло | 11 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| повърхност | с покритие |
| единицамярка за количество | брой |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1243C1
|
|
ROVER/AUSTIN D1484
|
|
APEC braking DSK2299
|
|
ATE 24013001171
|
|
ATE 430117
|
|
BENDIX 562272B
|
|
BENDIX 562272BC
|
|
BOSCH 0986479002
|
|
BOSCH 0986479002
|
|
Brake ENGINEERING 956266
|
|
Brake ENGINEERING DI956266
|
|
BREMBO 09916610
|
|
BREMBO 09916610
|
|
DELPHI BG9786
93.52 €
-20%
74.82 €
|
|
FEBI BILSTEIN 32177
76.67 €
-20%
61.33 €
|
|
FERODO DDF1243C1
|
|
JURID 562272J
73.87 €
-20%
59.1 €
|
|
JURID 562272JC
86.4 €
-20%
69.12 €
|
|
MAGNETI MARELLI 106582E
|
|
MAGNETI MARELLI 106582E
|
|
MINTEX MDC1795
|
|
NATIONAL NBD1217
|
|
NECTO WN1260
|
|
QH Benelux 58160
|
|
sbs 1815201559
61.53 €
-0%
61.53 €
|
|
sbs 1815341559
|
|
TRW DF4390S
96.12 €
-20%
76.9 €
|
|
ZIMMERMANN 150340720
|
|
ZIMMERMANN 150340720
|
|
ZIMMERMANN 150340750
|
|
BMW 34116750265
|
|
ROVER D1484
|
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 272 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 218 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 231 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 306 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 258 коня | бензин |
