спирачен диск VALEO
спирачен диск
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 186808 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| външен диаметър | 332 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| височина | 62,1 mm |
| минимална дебелина | 28,4 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| брой на дупките за закрепване | 3 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17230
|
|
A.B.S. 17230OE
|
|
A.B.S. 17230S
|
|
ATE 24013001091
|
|
ATE 24113001091
|
|
BENDIX 562134B
|
|
BOSCH 0986478974
|
|
BOSCH 0986478973
|
|
BOSCH 0986478974
|
|
BOSCH 986478973
|
|
BOSCH 986478974
|
|
BREMBO 09869780
|
|
BREMBO 9869780
|
|
BREMBO FD146000
|
|
BREMBO FS146000
|
|
DELPHI BG3628
85.97 €
-20%
68.78 €
|
|
DEX DF959
|
|
FERODO DDF1256
79.4 €
-20%
63.52 €
|
|
FTE BS5250
|
|
FTE BS5250H
|
|
FTE BS5250HB
|
|
JURID 562134J
82.19 €
-20%
65.75 €
|
|
LPR B2521V
78.31 €
-20%
62.64 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6041875
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4187
|
|
METELLI 230784
|
|
MGA D1492
|
|
MINTEX MDC1131
|
|
MOTAQUIP LVBE217
|
|
MOTAQUIP VBE217
|
|
NK 1815201547
|
|
NK 1815341547
|
|
PAGID 50321
|
|
PAGID 50321PRO
|
|
PAGID 50322
|
|
PILENGA V813
|
|
QUINTON HAZELL 660010
|
|
QUINTON HAZELL BDC5250
|
|
QUINTON HAZELL BSF5250
|
|
REMSA 660010
|
|
ROADHOUSE 660010
|
|
ROULUNDS RUBBER D1583
|
|
sbs 1815201547
|
|
sbs 1815341547
|
|
TEXTAR 92107200
99.11 €
-20%
79.29 €
|
|
TEXTAR 92107203
113.9 €
-20%
91.12 €
|
|
TEXTAR 92107300
|
|
TEXTAR 982001072
|
|
TEXTAR 98200107201
|
|
TEXTAR 982001073
|
|
TEXTAR 98200107301
|
|
TRIPLE FIVE YH2956
|
|
TRUSTING DF959
74.28 €
-0%
74.28 €
|
|
TRW DF4187
|
|
TRW DF4187S
99.7 €
-20%
79.76 €
|
|
BMW 34116750713
|
|
BMW 34116756045
|
|
BMW 34116765457
|
|
BMW 34116766036
|
|
BMW 34116794300
|
|
BMW 34116794304
|
|
BMW 34116750713
|
|
BMW 34116756045
|
|
BMW 34116765457
|
|
BMW 34116766036
|
|
BMW 34116794300
|
|
BMW 34116794304
|
| BMW X5 (E53) | 286 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 184 коня | дизел |
| BMW X5 (E53) | 231 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 218 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 286 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 286 коня | дизел |
