спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1257 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 256 mm |
| височина | 47,5 mm |
| тегло | 11,04 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1257
59.06 €
-20%
47.25 €
|
|
FERODO DDF12571
|
|
APEC braking DSK2274
|
|
APEC braking DSK2364
|
|
ASHIKA 600W009
|
|
ATE 424199
|
|
BENDIX 562662BC
|
|
BLUE PRINT ADG04346
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
BLUE PRINT ADG04363
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
BOSCH 0986479328
|
|
BOSCH 0986479328
|
|
Brake ENGINEERING 956297
|
|
Brake ENGINEERING DI956297
|
|
BREMBO 09948310
|
|
BREMBO 09948310
|
|
DELPHI BG3790
48.34 €
-20%
38.67 €
|
|
DELPHI BG4003
73.63 €
-20%
58.9 €
|
|
FERODO DDF12571
|
|
FTE BS5352
|
|
JAPANPARTS DIW09
|
|
JURID 562662JC
|
|
KAVO PARTS BR1208
|
|
MINTEX MDC1990
|
|
NATIONAL NBD1110
|
|
NECTO WN1274
|
|
NK 205010
|
|
PAGID 54335
|
|
QH Benelux 58066
|
|
QUINTON HAZELL BDC5352
|
|
QUINTON HAZELL BDC5352P
|
|
sbs 1815205009
41.84 €
-0%
41.84 €
|
|
TEXTAR 92133500
53.71 €
-20%
42.97 €
|
|
TEXTAR 92133600
|
|
TEXTAR 98200133501
|
|
TEXTAR 98200133501
|
|
TRW DF7218
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
CHEVROLET 96264591
|
|
CHEVROLET 96328338
|
|
CHEVROLET 96549782
|
|
DAEWOO 96264591
|
|
DAEWOO 96328338
|
|
DAEWOO 96549782
|
| Chevrolet NUBIRA седан | 95 коня | бензин |
| Daewoo REZZO (KLAU) | 101 коня | бензин |
| Daewoo REZZO (KLAU) | 128 коня | бензин |
| Daewoo REZZO (KLAU) | 98 коня | бензин |
| Daewoo REZZO (KLAU) | 121 коня | бензин |
| Daewoo EVANDA (KLAL) | 131 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAN) | 122 коня | бензин |
| Daewoo LACETTI хетчбек (KLAN) | 95 коня | бензин |
| Daewoo LACETTI хетчбек (KLAN) | 109 коня | бензин |
| Daewoo LACETTI хетчбек (KLAN) | 122 коня | бензин |
| Chevrolet LACETTI (J200) | 95 коня | бензин |
| Chevrolet LACETTI (J200) | 109 коня | бензин |
| Chevrolet LACETTI (J200) | 122 коня | бензин |
| Chevrolet NUBIRA седан | 109 коня | бензин |
| Chevrolet NUBIRA седан | 122 коня | бензин |
| Chevrolet NUBIRA комби | 109 коня | бензин |
| Chevrolet NUBIRA комби | 122 коня | бензин |
| Chevrolet REZZO | 105 коня | бензин |
| Chevrolet REZZO | 121 коня | бензин |
| Chevrolet EVANDA | 131 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | 126 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 126 коня | бензин |
| Daewoo REZZO (KLAU) | 91 коня | бензин |
| Chevrolet EPICA (KL1_) | 144 коня | бензин |
| Chevrolet EPICA (KL1_) | 156 коня | бензин |
| Chevrolet REZZO | 107 коня | бензин |
| Chevrolet REZZO | 122 коня | бензин |
| Chevrolet NUBIRA комби | 121 коня | бензин |
| Chevrolet LACETTI (J200) | 121 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAN) | 109 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE (L2_) | 58 коня | бензин |
| Chevrolet EPICA (KL1_) | 133 коня | бензин |
| Chevrolet EPICA (KL1_) | 128 коня | бензин |
| Chevrolet NUBIRA комби | 121 коня | дизел |
| Chevrolet LACETTI (J200) | 121 коня | дизел |
| Chevrolet EPICA (KL1_) | 150 коня | дизел |
| Chevrolet NUBIRA седан | 94 коня | бензин |
| Chevrolet NUBIRA седан | 121 коня | дизел |
