спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815205009 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 5,48 kg |
| диаметър | 256 mm |
| височина | 47,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17414
54.41 €
-20%
43.53 €
|
|
ATE 24012401991
|
|
BORG & BECK BBD4435
|
|
BRECO BS8511
|
|
BREMBO 09948310
|
|
CAR 142347
|
|
DELPHI BG3790
48.34 €
-20%
38.67 €
|
|
EUROBRAKE 5815205009
|
|
FERODO DDF1257
59.06 €
-20%
47.25 €
|
|
FIRST LINE FBD1474
|
|
FTE BS5352
|
|
HELLA PAGID 8DD355111351
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300911
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
JAPANPARTS JDIW11
|
|
METELLI 230719
|
|
MGA D1523
|
|
MINTEX MDC1483
|
|
PAGID 54335
|
|
PILENGA V844
|
|
QUINTON HAZELL BDC5352
|
|
sbs 1815205009
41.84 €
-0%
41.84 €
|
|
TEXTAR 92133500
53.71 €
-20%
42.97 €
|
|
TRISCAN 812024140
|
|
TRUSTING DF923
45.71 €
--0%
45.71 €
|
|
TRW DF4812
51.54 €
-20%
41.23 €
|
|
DAEWOO 96264591
|
|
DAEWOO 96328338
|
| Daewoo REZZO (KLAU) | 101 коня | бензин |
| Daewoo REZZO (KLAU) | 128 коня | бензин |
| Daewoo REZZO (KLAU) | 98 коня | бензин |
| Daewoo REZZO (KLAU) | 121 коня | бензин |
| Daewoo EVANDA (KLAL) | 131 коня | бензин |
| Chevrolet REZZO | 105 коня | бензин |
| Chevrolet REZZO | 121 коня | бензин |
| Chevrolet EVANDA | 131 коня | бензин |
| Daewoo REZZO (KLAU) | 91 коня | бензин |
| Chevrolet EPICA (KL1_) | 156 коня | бензин |
| Chevrolet REZZO | 107 коня | бензин |
| Chevrolet REZZO | 122 коня | бензин |
| Chevrolet EPICA (KL1_) | 150 коня | дизел |
