спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1269 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 280 mm |
| височина | 43 mm |
| тегло | 14,44 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 27 mm |
| минимална дебелина | 25,4 mm |
| брой на дупките | 6 |
| центриращ диаметър | 87 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 0 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1269
173.44 €
-20%
138.75 €
|
|
FERODO DDF12691
|
|
APEC braking DSK2321
|
|
ASHIKA 600H013
|
|
ATE 24012701001
|
|
ATE 427100
|
|
BLUE PRINT ADG04367
55.11 €
-20%
44.09 €
|
|
BLUE PRINT ADZ94326
|
|
Brake ENGINEERING 956198
|
|
BREMBO 09955710
|
|
BREMBO 09955710
|
|
DELPHI BG3936
93.06 €
-20%
74.44 €
|
|
FERODO DDF12691
|
|
JAPANPARTS DIH13
|
|
KAVO PARTS BR3220
|
|
MGA D1535
|
|
MINTEX MDC1767
|
|
NATIONAL NBD1394
|
|
NECTO WN1282
|
|
PAGID 54365
|
|
QH Benelux 58093
|
|
QUINTON HAZELL BDC5480
|
|
sbs 1815203417
52.29 €
-0%
52.29 €
|
|
TEXTAR 92136500
79.06 €
-20%
63.25 €
|
|
TEXTAR 98200136501
|
|
TEXTAR 98200136501
|
|
TRW DF6007
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
HYUNDAI 51712H1000
|
| Saab 9-3 Cabriolet (YS3D) | 200 коня | бензин |
| Hyundai TERRACAN (HP) | 101 коня | дизел |
| Hyundai TERRACAN (HP) | 150 коня | дизел |
| Hyundai TERRACAN (HP) | 163 коня | дизел |
| Hyundai TERRACAN (HP) | 194 коня | бензин |
| Hyundai TERRACAN (HP) | 150 коня | дизел |
