спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204753 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 7,2 kg |
| диаметър | 288 mm |
| височина | 28,3 mm |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| центриращ диаметър | 65 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16265
66.44 €
-20%
53.15 €
|
|
ATE 24012501081
|
|
BENDIX 561856
|
|
BENDIX 561856B
|
|
BORG & BECK BBD5060
|
|
BRADI 158242E
|
|
BRECO BS8200
|
|
BREMBO 09674710
|
|
CAR 142759
|
|
DELPHI BG2729
55.37 €
-20%
44.3 €
|
|
EUROBRAKE 5815204753
|
|
EURODEAL AUTOPARTS 849
|
|
FERODO DDF706
51.06 €
-20%
40.85 €
|
|
FIRST LINE FBD800
|
|
FTE BS4531
|
|
HELLA PAGID 8DD355104331
|
|
JURID 561856
|
|
JURID 561856J
|
|
LEMFÖRDER 2139901
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2758
|
|
METELLI 230448
|
|
MGA D1248
|
|
MINTEX MDC915
|
|
MOTAQUIP VBD890
|
|
PAGID 53945
|
|
PEX 140631
|
|
PILENGA V158
|
|
QUINTON HAZELL BDC4531
|
|
sbs 1815204753
46.76 €
-0%
46.76 €
|
|
TEXTAR 92072800
67.91 €
-20%
54.33 €
|
|
TRISCAN 812029119
|
|
TRUSTING DF413
|
|
TRW DF2758
57.78 €
-20%
46.22 €
|
|
VALEO 186521
|
|
ZIMMERMANN 600320200
|
|
VW 3A0615301
|
|
VW 3A0615301A
|
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 190 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 184 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 101 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III Cabriolet (1E7) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF III Variant (1H5) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF III Variant (1H5) | 190 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV Cabriolet (1E7) | 110 коня | дизел |
