спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF772 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 260 mm |
| височина | 57,1 mm |
| тегло | 13,01 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 24 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 84,3 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF772
77.3 €
-20%
61.84 €
|
|
FERODO DDF7721
|
|
ASHIKA 6001199
|
|
ATE 24012601171
|
|
ATE 426117
|
|
BOSCH 0986478484
|
|
Brake ENGINEERING 955678
|
|
Brake ENGINEERING 955914
|
|
Brake ENGINEERING DI955914
|
|
Brake ENGINEERING DI955942
|
|
BRECO BS8172
|
|
BREMBO 09593210
|
|
BREMBO 09593210
|
|
FERODO DDF7721
|
|
JAPANPARTS DI199
|
|
KAVO PARTS BR6767
|
|
LPR N2791V
|
|
NATIONAL NBD805
|
|
QH Benelux 53965
|
|
QUINTON HAZELL BDC4987
|
|
REMSA 679820
|
|
sbs 1815202239
|
|
TEXTAR 92070200
109.52 €
-20%
87.61 €
|
|
TEXTAR 98200070201
|
|
TRW DF2739
32.47 €
-20%
25.97 €
|
|
NISSAN 4020615C11
|
|
NISSAN 4020615C25
|
|
NISSAN 4020715C25
|
| Nissan VANETTE автобус (C22) | 101 коня | бензин |
| Nissan VANETTE автобус (C22) | 105 коня | бензин |
| Nissan VANETTE автобус (C22) | 64 коня | дизел |
| Nissan VANETTE кутия (C22) | 67 коня | дизел |
| Nissan VANETTE автобус (C22) | 69 коня | бензин |
| Nissan VANETTE кутия (C22) | 69 коня | бензин |
