спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF802 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 281 mm |
| височина | 47,5 mm |
| тегло | 13,26 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 24,2 mm |
| брой на дупките | 10 |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF802
56.6 €
-20%
45.28 €
|
|
FERODO DDF8021
|
|
APEC braking DSK812
|
|
ATE 24012601131
|
|
ATE 426113
|
|
BENDIX 561987B
|
|
BENDIX 561987BC
|
|
BOSCH 0986478460
|
|
BOSCH 0986478460
|
|
BOSCH 0986478640
|
|
Brake ENGINEERING 955571
|
|
Brake ENGINEERING 955891
|
|
Brake ENGINEERING DI955571
|
|
Brake ENGINEERING DI955891
|
|
BRECO BS8205
|
|
BREMBO 09676710
|
|
BREMBO 09676714
|
|
BREMBO 09676710
|
|
BREMBO 09676714
|
|
DELPHI BG3078
105.33 €
-20%
84.26 €
|
|
FEBI BILSTEIN 14165
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
FERODO DDF8021
|
|
FTE BS4501
|
|
GRAF DF29409
|
|
HP (ZEBRA) 57632
|
|
JURID 561987J
100.25 €
-20%
80.2 €
|
|
JURID 561987JC
|
|
LPR L2131V
47.37 €
-20%
37.9 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1220824
|
|
MAGNETI MARELLI 1220824
|
|
METELLI 230409
|
|
METELLI 230409
|
|
MGA D1209
|
|
MINTEX MDC849
|
|
NATIONAL NBD779
|
|
NECTO WN903
|
|
PAGID 50245
|
|
QH Benelux 2932
|
|
QUINTON HAZELL BDC4501
|
|
QUINTON HAZELL BDC4501P
|
|
REMSA 623320
|
|
ROADHOUSE 64791
|
|
sbs 1815202335
52.91 €
-0%
52.91 €
|
|
sbs 1815209942
40.6 €
-0%
40.6 €
|
|
TEXTAR 92093900
|
|
TEXTAR 98200093901
|
|
TRW DF2761
|
|
VALEO 186443
|
|
WAGNER WGR08021
|
|
ALFA ROMEO 0060814639
|
|
ALFA ROMEO 4644930
|
|
ALFA ROMEO 46449390
|
|
ALFA ROMEO 60714639
|
|
ALFA ROMEO 60814639
|
|
ALFA ROMEO 71739635
|
|
ALFA ROMEO 82480447
|
|
FIAT 46449390
|
|
FIAT 60814639
|
|
FIAT 82480447
|
|
LANCIA 4644930
|
|
LANCIA 46449390
|
|
LANCIA 60814639
|
|
LANCIA 71739635
|
|
LANCIA 82480447
|
| Lancia KAPPA (838A) | 146 коня | бензин |
| Lancia KAPPA (838A) | 175 коня | бензин |
| Lancia KAPPA (838A) | 204 коня | бензин |
| Lancia KAPPA (838A) | 124 коня | дизел |
| Lancia KAPPA (838A) | 205 коня | бензин |
| Lancia KAPPA (838A) | 155 коня | бензин |
| Lancia KAPPA SW (838B) | 205 коня | бензин |
| Lancia KAPPA SW (838B) | 175 коня | бензин |
| Lancia KAPPA SW (838B) | 204 коня | бензин |
| Lancia KAPPA SW (838B) | 155 коня | бензин |
| Lancia KAPPA SW (838B) | 124 коня | дизел |
| Lancia KAPPA купе (838) | 205 коня | бензин |
| Lancia KAPPA купе (838) | 175 коня | бензин |
| Lancia KAPPA купе (838) | 204 коня | бензин |
| Lancia KAPPA (838A) | 136 коня | дизел |
| Lancia KAPPA SW (838B) | 136 коня | дизел |
| Lancia KAPPA купе (838) | 155 коня | бензин |
| Alfa Romeo 166 (936) | 155 коня | бензин |
| Alfa Romeo 166 (936) | 136 коня | дизел |
| Alfa Romeo 166 (936) | 150 коня | бензин |
| Alfa Romeo 166 (936) | 140 коня | дизел |
| Alfa Romeo 166 (936) | 150 коня | дизел |
| Alfa Romeo 166 (936) | 180 коня | дизел |
| Alfa Romeo 166 (936) | 185 коня | дизел |
