спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | L2131V |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| минимална дебелина | 24,2 mm |
| за номер артикул | L2131V |
| брой на дупките | 5 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 281 mm |
| височина | 48 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| спирачна система | ATE |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR L2131V
47.37 €
-20%
37.9 €
|
|
APEC braking DSK812
|
|
ATE 24012601131
|
|
ATE 24012601331
|
|
BENDIX 561987B
|
|
BOSCH 0986478460
|
|
BRADI 1220824
|
|
Brake ENGINEERING DI955571
|
|
BRECO BS8205
|
|
BREMBO 09676714
|
|
CAR 142402
|
|
CIFAM 800409
|
|
DELPHI BG3078
105.33 €
-20%
84.26 €
|
|
FERODO DDF802
56.6 €
-20%
45.28 €
|
|
FREMAX BD4639
|
|
GRAF DF29409
|
|
INTERBRAKE LN131V
|
|
JURID 561987J
100.25 €
-20%
80.2 €
|
|
KWP 129409
|
|
METELLI 230409
|
|
MINTEX MDC849
|
|
PAGID 50245
|
|
PILENGA V051
|
|
QUINTON HAZELL BDC4501
|
|
REMSA 647910
|
|
ROADHOUSE 647910
|
|
sbs 1815202335
52.91 €
-0%
52.91 €
|
|
TEXTAR 92093900
|
|
TRW DF2761
|
|
URPA 101514
|
|
ZIMMERMANN 110221400
|
|
ALFA ROMEO 46449390
|
|
ALFA ROMEO 60814639
|
|
ALFA ROMEO 71739635
|
|
ALFA ROMEO 82480447
|
|
LANCIA 46449390
|
|
LANCIA 60814639
|
|
LANCIA 82480447
|
| Lancia KAPPA (838A) | 175 коня | бензин |
| Lancia KAPPA (838A) | 204 коня | бензин |
| Lancia KAPPA (838A) | 124 коня | дизел |
| Lancia KAPPA (838A) | 205 коня | бензин |
| Lancia KAPPA (838A) | 155 коня | бензин |
| Lancia KAPPA SW (838B) | 205 коня | бензин |
| Lancia KAPPA SW (838B) | 175 коня | бензин |
| Lancia KAPPA SW (838B) | 204 коня | бензин |
| Lancia KAPPA SW (838B) | 155 коня | бензин |
| Lancia KAPPA SW (838B) | 124 коня | дизел |
| Lancia KAPPA купе (838) | 205 коня | бензин |
| Lancia KAPPA купе (838) | 175 коня | бензин |
| Lancia KAPPA купе (838) | 204 коня | бензин |
| Lancia KAPPA (838A) | 136 коня | дизел |
| Lancia KAPPA SW (838B) | 136 коня | дизел |
| Lancia KAPPA купе (838) | 155 коня | бензин |
| Alfa Romeo 166 (936) | 155 коня | бензин |
| Alfa Romeo 166 (936) | 136 коня | дизел |
| Alfa Romeo 166 (936) | 150 коня | бензин |
| Alfa Romeo 166 (936) | 140 коня | дизел |
| Alfa Romeo 166 (936) | 150 коня | дизел |
