спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF831C |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 276 mm |
| височина | 60,1 mm |
| тегло | 5,48 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 19 mm |
| минимална дебелина | 17,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| повърхност | с покритие |
| единицамярка за количество | брой |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF831C
47.02 €
-20%
37.61 €
|
|
APEC braking DSK681
|
|
ATE 24011901071
|
|
ATE 24011901071
|
|
ATE 419107
|
|
BENDIX 562003B
|
|
BENDIX 562003BC
|
|
BOSCH 0986478642
|
|
Brake ENGINEERING 955543
|
|
Brake ENGINEERING 955907
|
|
Brake ENGINEERING DI955543
|
|
BREMBO 09772710
|
|
BREMBO 09772710
|
|
DELPHI BG3041
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
FEBI BILSTEIN 12324
47.78 €
-20%
38.22 €
|
|
FERODO DDF8311
|
|
FERODO DDF831C1
|
|
FTE BS4536
|
|
GRAF DF29450
|
|
HP (ZEBRA) 57699
|
|
JURID 562003J
110.02 €
-20%
88.01 €
|
|
JURID 562003JC
78.03 €
-20%
62.42 €
|
|
LPR B2431V
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1063964
|
|
MAGNETI MARELLI 1063964
|
|
METELLI 230450
|
|
METELLI 230450
|
|
MGA D1250
|
|
MINTEX MDC1053
|
|
NATIONAL NBD727
|
|
NECTO WN831
|
|
NK 201535
45.34 €
-20%
36.27 €
|
|
PAGID 50436
|
|
QH Benelux 57699
|
|
QUINTON HAZELL BDC4536
|
|
QUINTON HAZELL BDC4536P
|
|
REMSA 645810
|
|
REMSA 645810
|
|
REMSA 675520
|
|
sbs 1815201535
41.84 €
-0%
41.84 €
|
|
TEXTAR 92072400
60.95 €
-20%
48.76 €
|
|
TEXTAR 98200072401
|
|
TRW DF2767
53.15 €
-20%
42.52 €
|
|
VALEO 186559
109.62 €
-20%
87.7 €
|
|
WAGNER WGR08311
|
|
ZIMMERMANN 150128300
|
|
BMW 34211162315
|
|
BMW 34211165211
|
|
BMW 34216855155
|
|
FORD 95VWX1125BE
|
| BMW 3 Touring (E36) | 193 коня | бензин |
| BMW 3 (E36) | 193 коня | бензин |
| BMW 3 (E36) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E36) | 193 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E36) | 193 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E36) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E36) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E36) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 118 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 136 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 105 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 118 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 136 коня | дизел |
| BMW 3 купе (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 105 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 105 коня | бензин |
| BMW 3 Compact (E46) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 Compact (E46) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 116 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 115 коня | дизел |
| BMW 3 Compact (E46) | 115 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 116 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 116 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 Compact (E46) | 115 коня | бензин |
