спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | F1571V |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| за номер артикул | F1571V |
| минимална дебелина | 21 mm |
| височина | 53 mm |
| диаметър | 288 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR F1571V
42.45 €
-20%
33.96 €
|
|
APEC braking DSK939
|
|
ATE 24012501141
|
|
BENDIX 562043B
|
|
BOSCH 0986478845
|
|
BRADI 1582824
|
|
Brake ENGINEERING DI955645
|
|
BRECO BS8263
|
|
BREMBO 09693414
|
|
CAR 142239
|
|
CIFAM 800403
|
|
DELPHI BG3025
99.7 €
-20%
79.76 €
|
|
FERODO DDF846
55.06 €
-20%
44.04 €
|
|
FREMAX BD1093
|
|
GRAF DF29403
|
|
INTERBRAKE FR571V
|
|
JURID 562043J
83.23 €
-20%
66.59 €
|
|
KWP 129403
|
|
KWP 129403L
|
|
METELLI 230403
|
|
MINTEX MDC1017
|
|
PAGID 53963PRO
|
|
PILENGA V156
|
|
QUINTON HAZELL BDC4628
|
|
REMSA 649610
|
|
ROADHOUSE 649610
|
|
TEXTAR 92074200
69.54 €
-20%
55.64 €
|
|
TRW DF2776
59.82 €
-20%
47.86 €
|
|
URPA 101526
|
|
VALEO 186601
|
|
VILLAR 6280303
|
|
ZIMMERMANN 600320900
|
|
FORD 1001093
|
|
FORD 1045994
|
|
FORD 7236232
|
|
FORD 95VWX1125BD
|
|
SEAT 7M0615301E
|
|
SEAT 7M0615301G
|
|
SEAT 7MO615301E
|
|
VW 7M0615301E
|
|
VW 7M0615301G
|
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 174 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 90 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 116 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 174 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 174 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 110 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 146 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 110 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 150 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 150 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 204 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 204 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 131 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 150 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
