спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF954C |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 314 mm |
| височина | 59 mm |
| тегло | 21,26 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| брой на дупките | 10 |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| брой звена на верига | 120 |
| кръг на дупките | 0 mm |
| повърхност | с покритие |
| единицамярка за количество | комплект |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF954C
132.52 €
-20%
106.01 €
|
|
FERODO DDF954C1
|
|
APEC braking DSK2017
|
|
ATE 24013001041
|
|
ATE 430104
|
|
BENDIX 562002B
|
|
BENDIX 562002BC
|
|
BOSCH 0986478617
|
|
Brake ENGINEERING 955541
|
|
Brake ENGINEERING DI955541S
|
|
BREMBO 09772810
|
|
BREMBO 09772811
|
|
BREMBO 09772810
|
|
BREMBO 09772811
|
|
DELPHI BG3033
65.82 €
-20%
52.66 €
|
|
FERODO DDF954C1
|
|
FTE BS4788
|
|
GRAF DF29707
|
|
JURID 562002J
92.31 €
-20%
73.84 €
|
|
JURID 562002JC
|
|
LPR A1511V
67.33 €
-20%
53.87 €
|
|
MAGNETI MARELLI 101362E
|
|
MAGNETI MARELLI 101362E
|
|
METELLI 230707
|
|
METELLI 230707
|
|
MGA D1375
|
|
MINTEX MDC1242
|
|
NATIONAL NBD713
|
|
PAGID 53970
|
|
QH Benelux 57739
|
|
QUINTON HAZELL BDC4788
|
|
REMSA 674820
|
|
sbs 1815204780
59.79 €
-0%
59.79 €
|
|
TEXTAR 92073200
108.42 €
-20%
86.74 €
|
|
TEXTAR 98200073201
|
|
TRW DF4125S
94.59 €
-20%
75.67 €
|
|
ZIMMERMANN 100123100
|
|
AUDI 441615301A
|
|
AUDI 441615301AA
|
|
ROVER D1375
|
|
VAG 441615301AA
|
|
VW 441615301AA
|
| Audi V8 (44_, 4C_) | 250 коня | бензин |
| Audi V8 (44_, 4C_) | 280 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 230 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 299 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 174 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 174 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 245 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 230 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 290 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 290 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 230 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 280 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 280 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 193 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 193 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 150 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 150 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 163 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 163 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 260 коня | бензин |
