спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF979 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 310 mm |
| височина | 46,5 mm |
| тегло | 13,66 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 107 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 139,7 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF979
51.06 €
-20%
40.85 €
|
|
FERODO DDF9791
|
|
APEC braking DSK308
|
|
ASHIKA 6008816
|
|
BENDIX 562906BC
|
|
BLUE PRINT ADK84311
50.23 €
-20%
40.18 €
|
|
Brake ENGINEERING 955804
|
|
Brake ENGINEERING DI955804
|
|
DELPHI BG3587
93.06 €
-20%
74.44 €
|
|
FERODO DDF9791
|
|
JAPANPARTS DI816
|
|
JURID 562906JC
|
|
KAVO PARTS BR8717
|
|
MINTEX MDC1301
|
|
NATIONAL NBD831
|
|
PAGID 54490
|
|
QH Benelux 58096
|
|
QUINTON HAZELL BDC4952
|
|
QUINTON HAZELL BDC4952P
|
|
sbs 1815205215
38.76 €
-0%
38.76 €
|
|
TEXTAR 92149000
67.76 €
-20%
54.21 €
|
|
TRW DF4912
56.24 €
-20%
44.99 €
|
|
SUZUKI 5521177
|
|
SUZUKI 5521177E00
|
|
SUZUKI 5521177E01
|
| Suzuki VITARA (ET, TA) | 136 коня | бензин |
| Suzuki VITARA (ET, TA) | 71 коня | дизел |
| Suzuki VITARA Cabrio (ET, TA) | 132 коня | бензин |
| Suzuki VITARA (ET, TA) | 132 коня | бензин |
| Suzuki VITARA (ET, TA) | 68 коня | дизел |
| Suzuki VITARA (ET, TA) | 160 коня | бензин |
| Suzuki VITARA (ET, TA) | 87 коня | дизел |
| Suzuki VITARA (ET, TA) | 75 коня | дизел |
| Suzuki VITARA Cabrio (ET, TA) | 75 коня | дизел |
| Suzuki VITARA Cabrio (ET, TA) | 68 коня | дизел |
