спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCR183A |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 290 mm |
| височина | 42,5 mm |
| тегло | 6 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| брой на дупките | 10 |
| центриращ диаметър | 102 mm |
| кръг на дупките | 120 mm |
| спирачна система | Brembo |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO FCR183A
65.45 €
-20%
52.36 €
|
|
RENAULT TRUCKS 5010260604
|
|
APEC braking DSK2803
|
|
BENDIX 562477B
|
|
BERAL BCR183A
|
|
BOSCH 0986479343
|
|
BOSCH 0986479343
|
|
Brake ENGINEERING 956057
|
|
Brake ENGINEERING DI956057
|
|
BREMBO 09726210
|
|
BREMBO 09726210
|
|
JURID 569101J
53.47 €
-20%
42.78 €
|
|
KNORR-BREMSE Z001635
|
|
MAGNETI MARELLI 1405024
|
|
MAGNETI MARELLI 1405024
|
|
MINTEX MDC2378
|
|
PAGID 59174
|
|
QH Benelux 58084
|
|
SAMKO 51017BR
|
|
TEXTAR 93117400
|
|
TEXTAR 98200117401
|
|
TEXTAR 98200117401
|
|
TRW DF4330
131.4 €
-20%
105.12 €
|
|
VALEO 187097
|
|
WAGNER WGR61831
|
| Renault MASTER II кутия (FD) | 116 коня | дизел |
| Renault MASTER II кутия (FD) | 156 коня | дизел |
| Renault MASTER II (бордова) платформа/ шаси (ED/HD/UD) | 156 коня | дизел |
| Renault MASTER II (бордова) платформа/ шаси (ED/HD/UD) | 116 коня | дизел |
